Merhabalar bundan hemen hemen bir ay önce bir konu paylaşmıştım ozamanlar henüz fikir aşamasında sayılırdı Osman. Motor Osman adının sapıkça bir anlam taşımadığı konusunda da genç arkadaşlarımızı uyarıyorum :) .

Tamamen Kullanıcı odaklı arama sonuçları!

Arama sonuçlarını kullanıcının verdiği popi(beğeni) - kro(beğenmeme) şeklinde analiz ederek arama sonuçlarını daha sağlıklı bir şekilde listeler.

Backlink Dostu

Eklenen siteler editörler tarafından incelendikten sonra dizine eklenir. Diğer dizin siteleri gibi link çöplüğü değildir. Backlink'e zararı yoktur.

Osman Abiniz her sorunda yanınızda!

Konsol sistemi ile programlama,seo,tasarım,css ve benzeri konularda sorduğunuz sorulara direk net cevap verir editörler tarafından belirlenmiş en sağlıklı kaynağa sizi yönlendirerek Sorunlarınıza yanıt bulmanızı kolaylaştırır.

Üye olanlara çay + muhabbet bizden hediye

Üye olduğunuzda karşınıza çıkan konsol ekranında Osman'a istediğinizi yazabilirsiniz sizle güzel güzel konuşur.
NOT: Küfür etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Reklam var dediler geldik

Aranan içeriğe göre gösterilen reklamlar ile yüksek kitlelere ulaşmak artık dert değil.

Motor Osman

Bilgilendirme: Arkadaşlar sistemi henüz tamamlayamadım baya bir eksik var ancak yavaş yavaş hepsini gideriyorum. hataları düzenliyorum. şuanda ücretli olarak reklam almıyoruz fakat Burada
bağlantıya tıklayarak çekilişe katılabilirsiniz ve ücretsiz reklam alabilirsiniz.

İyi günler, yorumlarınız önemli...