wmaraci reklam
lidertakipci

Yeni Bir Girişim

21 Mesajlar 2.954 Okunma
wmaraci reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

negiu adlı üyeden alıntı

Üzerinde iyi çalışırsanız getirisinin büyük olacağını düşünüyorum ^^

Bütün herşeyin üzerinde düşünüyoruz. Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim. Getirisini düşünmedik açıkcası. Düşündüğümüz tek şey bazı şeylerin başarılabileceğini göstermek ve blog sahipleriyle birlikte büyük adımlar atmak.

Teamtofas.com
wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Amaç onedio gibi bir sistem oluşturmak değil. Ya da onu geçmek. Onedio daha çok kendi editörleriyle çeviri içerik girerken biz Türkiye'de bulunan blogların sesi olmayı düşünüyoruz. Yani bir nevi blog yazısını yazacak buraya girecek. Kullanıcılar oylayacak, tanıtımlar yapılacak ve ödüller verilecek. Onideo'dan bazı açılardan ayrılıyor diye düşünüyorum.

Aslında mesajımın devamına buna cevap olacak bir yazı da koyacaktım ama konu açılsın dedim. :) Dediğiniz doğru ayrı bir sistem ama kullanıcıların neredeyse tamamında benim dediğim olacaktır. Çünkü Onedio üzerinde bir içerik yayınlanırsa,(ki geçen gün bence güncel bir haber çok iyi derleyip girdim kabul görmedi. Beni reddettikten sonra benim yarım kadar açıklama yapmayan birinin haberi yayınlandı. Orada birşeyler dönüyor olabilir !) binlerce hit ve çok kaliteli backlink alınıyor. Ancak sizin sistemin güçlü ve PARALI girmesi gerekli. Açarsanız buralardayım. Destek olmaya çalışırum.

• Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

mühendis adlı üyeden alıntı

Aslında mesajımın devamına buna cevap olacak bir yazı da koyacaktım ama konu açılsın dedim. :) Dediğiniz doğru ayrı bir sistem ama kullanıcıların neredeyse tamamında benim dediğim olacaktır. Çünkü Onedio üzerinde bir içerik yayınlanırsa,(ki geçen gün bence güncel bir haber çok iyi derleyip girdim kabul görmedi. Beni reddettikten sonra benim yarım kadar açıklama yapmayan birinin haberi yayınlandı. Orada birşeyler dönüyor olabilir !) binlerce hit ve çok kaliteli backlink alınıyor. Ancak sizin sistemin güçlü ve PARALI girmesi gerekli. Açarsanız buralardayım. Destek olmaya çalışırum.

Yorumunuz için teşekkürler. Bu yazılarınızın girilmesi ve yayınlanması konusunda mesajımda bende belirtecektim fakat onu artık çoğu kullanıcının bildiğinden bahsetmedim. Şöyle ki onedio biraz daha işin eğlence ve gırgır kısmında. Biz çoğu içerikleri eğlendirici değil de kendini geliştirmek isteyen kullanıcılardan alacağız ki hem kullanıcıların yazma konusunda iştahı açılsın hem de sistem gelişsin.

Ayrıca bir çok kullanıcıya da blog açma konusunda destek getirecek ve adım atmaları sağlanacaktır.

Teamtofas.com

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Bir nevi yazarkafe olur eğer yaparsanız. Bence tanınırsa iyi yerlere gelinebilir.

wmaraci
wmaraci

Oktay Oktay Blog Yazarı, Lojistisyen Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
" En çok oylanan bloglarla ise röportajlar yapılacak ve inceleme videoları yayınlanacak. " ve " size yakın olan blog sahipleri ile tanışma fırsatı doğacak. " gibi özellikler olursa gerçekten iyi olabilir. Blogcuların olacağı güzel bir platform haline gelecektir.

oktayy.net - kişisel blogum.

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
Çok güzel düşünce. Benim moda platformu düşüncemi (Moda ve kadın bloglarının olduğu bir dizin sitem var) siz tüm bloglara düşünmüşsünüz ve dizinin üstünde extra şeyler düşünmüşsünüz. Umarım ekibinizi kurar ve başarırsınız. Şimdiden tebrikler. Ayrıca bu ekibin içinde olmak isterim tabiki :)

• Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)

Tetsu adlı üyeden alıntı

Bir nevi yazarkafe olur eğer yaparsanız. Bence tanınırsa iyi yerlere gelinebilir.

Çoğu kişi bu sistemden illallah etti biliyorsunuz. Şuan için onlar gibi para kazandırma şansımız maalesef yok. Fakat ileride farklı bir sistemle neden olmasın.

Oktay adlı üyeden alıntı

" En çok oylanan bloglarla ise röportajlar yapılacak ve inceleme videoları yayınlanacak. " ve " size yakın olan blog sahipleri ile tanışma fırsatı doğacak. " gibi özellikler olursa gerçekten iyi olabilir. Blogcuların olacağı güzel bir platform haline gelecektir.

Google harita üzerinde bu gönderdiğiniz yazıların nereden gönderildiğine dair bir alan üzerinde çalışıyoruz. Tabi ki üyelik sistemi üzerinde de çalışıyoruz çünkü sistem wordpress :) Şuan için denemelerimiz devam etmekte fakat çoğu alanı oluşturduk diyebiliriz.

akrepkral adlı üyeden alıntı

Çok güzel düşünce. Benim moda platformu düşüncemi (Moda ve kadın bloglarının olduğu bir dizin sitem var) siz tüm bloglara düşünmüşsünüz ve dizinin üstünde extra şeyler düşünmüşsünüz. Umarım ekibinizi kurar ve başarırsınız. Şimdiden tebrikler. Ayrıca bu ekibin içinde olmak isterim tabiki :)

Ekip için ayrıca bir konu burada açacağım fakat şuan için geliştirme aşamalarına devam ediyoruz. Şimdiden heyecanlıyız fakat tüm eksiklikleri giderdikten ve tüm fonksiyonlar çalışır durumda olduğunda yayına gireceğiz.

Teamtofas.com

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Güzel bir düşünce. Hayata geçirilirse belki bir dev doğabilir.
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

Mustafa Kemal ATATÜRK!

AhmetUcar AhmetUcar bitti. Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım - E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 95 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Benim çok hoşuma gitti takipteyim hocam :)
MehmetGUMUS3

kişi bu mesajı beğendi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Bence başarılı bir seçim olmuş bende bu konularla ilgili bir blog yapmayı düşünüyorum.
Ahmet hocamında dediği gibi özgün yazıyla mutlaka hit yakalayabilir ve kendini geliştirebilirsin hocam kolay gelsin.
MehmetGUMUS3 AhmetUcar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al