lostyazilim

Google Adsense Kesin Kayıt Yöntemi

12 Mesajlar 2.663 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Bir web siteniz var,nedenini bilmediğiniz bir nedenden dolayı kabul edilmiyorsa size 2 basit adımda nasıl alabileceğinizi anlatayım,denemesi bedava ;

1)Godaddy e girilir kupon ile 2-3 tl ye domain reglenir.(isterseniz başka yerden alın,ucuz diye orasını söyledim)
2)Hosting dandikte olsa olur hostgator falan 1$ a satıyordu.Zaten size 1 ay hayli hayli yeter.Bi paket hostingde aldınız veya var orasını bilmiyorum halledin.
3)Şimdi geldik can alıcı noktaya,siteye wp sade bir tema kuruyorsunuz.Warez olmasın dikkat edin,isterseniz temiz bir tema atabilirim,3 onay aldım.Temayı falan kurdunuz,sitemap eklediniz webmaster tools a gerekli işlemleri yaptınız.Önce anasayfa index alsın.Ondan sonra yemek tarifleri bulup,yemek tariflerini özgünleştirirerek ekleme yapın sitenize.En az 3 etiket atın,5 i geçmeyin.Ortalama 20 tarif ekledikten sonra hemen google gibi getir aracını kullanın.Bunlar toplamda benim için 2 gün ama sizin için ne kadar sürer bilemem.Ortalama index sayınız 70-75 civarı olduğu zaman,adsense ye başvurunuzu yapın.daha önce başvuru yapılmamış,ret yememiş temiz bir hesap olursa daha iyi olur.Sonra sayfaya tek bir reklam yerleştirin.Sanki tıka ihtiyacınız yokmuş görüntüsü verin.En fazla 1 hafta içerisinde onay alırsınız.Denemesi bedava.Benden bu kadar :)

Kaynak: http://www.mersinblog.com/google-adsense-kesin-kayit-yontemi/
ntka BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2762
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Seni tebrik ediyorum başkası olsa parayla yapardı bu işi anlatım yerine eline ağzına sağlık.
Benim ihtiyacım yok ama ihtiyacı olanlar için gerekli bişey.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Seni tebrik ediyorum başkası olsa parayla yapardı bu işi anlatım yerine eline ağzına sağlık.
Benim ihtiyacım yok ama ihtiyacı olanlar için gerekli bişey.

teşekkürler kardeşim,herkes birbirine yardımcı olmalı :)

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
En yakın zamanda tekrar deneyeceğim, kişisel blog sitesinde de 20 konuyla denesek olur mu?

wmaraci
wmaraci

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Peki bi şey sorayım başka bir site aracılığıyla aldım ek olarak ban yemiş bir domaini ekleyebilir miyim? Bide illa 75 index mi olmalı mesela 100 kelimeden 15 tane yazı alsam siyahkedi.com bu domaini kabul ettirebilir miyim?

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
bununla alakası yok ki
3 yıldır adsense alamayan blog sahipleri var, site hitleride iyi indexi de...
20 konu ekleyip kayıt olmaya çalışırsanız belki de yetersiz içerikten yine kabul edilmeyeceksiniz. adsense mühendislerinin ve robotunun ne yapacağı belli olmaz

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

BlackFeel57 adlı üyeden alıntı

En yakın zamanda tekrar deneyeceğim, kişisel blog sitesinde de 20 konuyla denesek olur mu?

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Peki bi şey sorayım başka bir site aracılığıyla aldım ek olarak ban yemiş bir domaini ekleyebilir miyim? Bide illa 75 index mi olmalı mesela 100 kelimeden 15 tane yazı alsam siyahkedi.com bu domaini kabul ettirebilir miyim?

kardeşlerim ben yukarıda zaten gayet açık yazdım.Onu deneyin..

depresan adlı üyeden alıntı

bununla alakası yok ki
3 yıldır adsense alamayan blog sahipleri var, site hitleride iyi indexi de...
20 konu ekleyip kayıt olmaya çalışırsanız belki de yetersiz içerikten yine kabul edilmeyeceksiniz. adsense mühendislerinin ve robotunun ne yapacağı belli olmaz

birader ben burada birşey satmıyorum,bir kazanç elde etmeye de çalışmıyorum.Ben 3 tane aldım,denemesi bedava.Gidip 300 tl ye adsense hesabı almaktan veya beklemekten daha iyidir.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Öncelikle arkadaşın tavsiyesinin çok değerli olduğunu belirterek lafa gireyim. Kesinlikle denenmeli.

Naçizane bende bir yöntem vermek isterim. Vereceğim yöntem size çoook basit ve yüzeysel gelebilir ama etkisi çok yüksek bilginiz olsun...

1-Temanız boğuculuktan uzak, sade ve temiz bir yapıda olsun. (Adsense aldıktan sonra gerekirse değiştirirsiniz.) Sidebar kısmını biraz dolu tutun, son yazılar, son yorumlar vs vs şeklinde görsellik sağlayın.
2-Her başvurunuz için ayrı bir bilgisayarda ayrı bir gmail hesabı açın. Gmail hesaplarınız bir öncekine benzemesin.
3-Her adsense başvurusunu yine farklı bir bilgisayardan yapın. Her basvuru yaptıgınızda adres vs bilgilerini ufak tefek şekilde değiştirin. Büyük küçük harf, kısaltmalar vs kullanarak... Yani eski başvuru ile tam örtüşmesin.
4-adsense nerden duydunuz soru kısmını, reklamlar vasıtasıyla ya da konferans vs aracılığıyla seçeneğini seçerek cevaplayın.
5-Başvuruyu gönderdikten sonra o gün bir yazı yayınlayın ve site haritasını google webmaster tools tan hemen gönderin.
6-ikinci onay aşamasına kadarki 1 haftalık(yaklaşık) süreçte gene yazı girin ve site haritasını gönder...
7-Beklemeye geçin... onayınız yüksek ihtimal gelecektir.

not: Sitenizdeki yazı sayısına takılmayın 10-15 tane tertemiz, özgün, en az 300 kelimelik makale olsun yeter. Domain yaşı da çok mühim değil. Ayrıca bu dediğimi en azından 3 kere denemekten sıkılmayın!
imlesene

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Öncelikle arkadaşın tavsiyesinin çok değerli olduğunu belirterek lafa gireyim. Kesinlikle denenmeli.

Naçizane bende bir yöntem vermek isterim. Vereceğim yöntem size çoook basit ve yüzeysel gelebilir ama etkisi çok yüksek bilginiz olsun...

1-Temanız boğuculuktan uzak, sade ve temiz bir yapıda olsun. (Adsense aldıktan sonra gerekirse değiştirirsiniz.) Sidebar kısmını biraz dolu tutun, son yazılar, son yorumlar vs vs şeklinde görsellik sağlayın.
2-Her başvurunuz için ayrı bir bilgisayarda ayrı bir gmail hesabı açın. Gmail hesaplarınız bir öncekine benzemesin.
3-Her adsense başvurusunu yine farklı bir bilgisayardan yapın. Her basvuru yaptıgınızda adres vs bilgilerini ufak tefek şekilde değiştirin. Büyük küçük harf, kısaltmalar vs kullanarak... Yani eski başvuru ile tam örtüşmesin.
4-adsense nerden duydunuz soru kısmını, reklamlar vasıtasıyla ya da konferans vs aracılığıyla seçeneğini seçerek cevaplayın.
5-Başvuruyu gönderdikten sonra o gün bir yazı yayınlayın ve site haritasını google webmaster tools tan hemen gönderin.
6-ikinci onay aşamasına kadarki 1 haftalık(yaklaşık) süreçte gene yazı girin ve site haritasını gönder...

not: Sitenizdeki yazı sayısına takılmayın 10-15 tane tertemiz, özgün, en az 300 kelimelik makale olsun yeter. Domain yaşı da çok mühim değil. Ayrıca bu dediğimi en azından 3 kere denemekten sıkılmayın!

teşekkürler kardeşim değerli yorumların için.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Dediklerinin hepsini uyguladım birkaç keç kişisel blog sitem fakat hala onay alamadım. İkinci onayda google politikaları vs vs şeyler diyor. Makalelerim özgün sadece kendi düşüncelerim. İsterseniz siteyi pm yoluyla size ulaştırabilirim. Başka yöntemleriniz için tavsiyelerinizi alabilirim. :)

Konnektör
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al