wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Başvurum Sürekli Reddediliyor

15 Mesajlar 1.671 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Kendi adına ve soyadına açtığı bloğa Adsense alıp diğer sitelerinde kullanan bir çok kullanıcı var şuan bir tanesi de yanımda yaklaşık 7 yıldır kullanıyor ve ban yemedi. Kuralları zorlamazsan Google sana dokunmaz.

eğer kullandığın diğer siteler adsense uygunsa elbette kullanabilirsin ama burada bahsi geçen site adsense uygun değil

Ek Olarak:

Alpha adlı üyeden alıntı

Hepsi sdn değil önceden 2. aşamaya varan site şimdi 1.ye gelmeden red alıyor sanırım anlatamadım. :(

dostum mesele 1. aşama 2. aşama değil, özgün olmayan siteye adsense alamassın, bi şekilde alsan bile içerikten dolayı banyersin. Önceden 2. aşamaya varıyorsa demekki önceden daha özgünmüş site 1. aşamayı geçiyormuş, zaten 1. aşamayı botlar kontrol eder 2. aşamadada bir yetkili girer bakar site uygunmudur diye.

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi
wmaraci
reklam

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
güncel

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Benim de başıma böyle birşey geldi, ilk bir iki deneme sonra kabul ettiler, siteye gerekli kodları ekledim sonra bi de baktım ki red mesajı geldi. Olayı google forumlarında aradım, adamar diyor ki; eğer bir defa başvurdunuz, kabul edildikten sonra inceleme sonucu red mesajı aldıysanız bir sonraki başvurudan sonra red maili almazsanız tekrar başvuruda bulunmayın, çünkü bu çok uzun sürebilir. Belki haftalar, belki aylar, ama birgün mutlaka başvurunuza cevap verilecektir. Bende sizinki gibi bir durum söz konusu değil, bende alternatif olarak, gcm, ve bir iki affilliate sistem başvurusu yaptım. Adsense artık onaylayacağı varsa da onaylamaz :)) Canları sağlosun, bir tek onlar vermiyor ya parayı. Gitti Gidiyor tık başına 5 kuruş veriyor mesela, aldığın beli verdiğin belli. İlerleyen zamanda sitenin hitine göre 15 kuruşa kadar çıkarıyor bunu. Size de Allah kolaylık versin. Ama böyle çok sıkıntı yaşrsınız bence alternatifleri düşünün.

Allah hepimize rahmet eylesin!

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

igunayCOM adlı üyeden alıntı

Benim de başıma böyle birşey geldi, ilk bir iki deneme sonra kabul ettiler, siteye gerekli kodları ekledim sonra bi de baktım ki red mesajı geldi. Olayı google forumlarında aradım, adamar diyor ki; eğer bir defa başvurdunuz, kabul edildikten sonra inceleme sonucu red mesajı aldıysanız bir sonraki başvurudan sonra red maili almazsanız tekrar başvuruda bulunmayın, çünkü bu çok uzun sürebilir. Belki haftalar, belki aylar, ama birgün mutlaka başvurunuza cevap verilecektir. Bende sizinki gibi bir durum söz konusu değil, bende alternatif olarak, gcm, ve bir iki affilliate sistem başvurusu yaptım. Adsense artık onaylayacağı varsa da onaylamaz :)) Canları sağlosun, bir tek onlar vermiyor ya parayı. Gitti Gidiyor tık başına 5 kuruş veriyor mesela, aldığın beli verdiğin belli. İlerleyen zamanda sitenin hitine göre 15 kuruşa kadar çıkarıyor bunu. Size de Allah kolaylık versin. Ama böyle çok sıkıntı yaşrsınız bence alternatifleri düşünün.

önceden adsense kabul olmuştu yurt dışında oturan akrabam vardı o oradan alıyordu oradan taşındılar bankalar mevcut olmadığı için parayı alamadık sonra hesabı kapattık şimdi başvuruyoruz 10 dk demiyor direk red geliyor benimde anlamadığım konu burada :)
igunayCOM

kişi bu mesajı beğendi.

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m
wmaraci
wmaraci

FatihKoray FatihKoray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz bekle dostum demek ki analytics taramaları düşük gösteriyor. Normalde 3000 ile 3500 ziyaretçiyi bulmak gerek bu tabiki tekil ziyaretçi olmalı. 15 gün sonra veya 1 ay sonra tekrar dene..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al