wmaraci reklam
lidertakipci

Turhost Hakkındaki görüşleriniz?

107 Mesajlar 19.546 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

bluviaggiatore adlı üyeden alıntı

2012 yılındaki konuyu 2015 yılında kim hortlattı ben onu merak ediyorum :)

Turhostta kötü diyen yoktu şu ana kadar !
iki sitede bile ki temiz siteler fazla kasmayan sitede cpu değerleri devamlı %80 lerde iyice cılkını çıkardılar sınırsız hosting adı altında devamlı ek cpu satmaya çalışıyorlar hosting fiyatı 350 tl ek cpu 360 tl yani özetle 710 tl ye yıllık hosting satmaya çalışıyorlar buda Türkiyenin en kazık firması olduklarını gösteriyor ! parayı bulanın kalitesi düşüyor demekki turhosta yakında patlar izlemeye devam edelim umarım hatalarını anlayıp dönerler...
HoRoZz EscomeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Turkhost da cpu sorunu varmi acaba

• Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

Turkhost da cpu sorunu varmi acaba

Cpu sorununı bilmem ama ama inanılmaz ilgisiz bir desteği var çoğu zaman teknik destek 24 saate kalıyor ...ayrıca çoğu yer en geç 30 dk - 1 saat cevap verirken turhost destek uyuyor!!!

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)
Turhosttan iki hostum var, çok memnunum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar hostu suçlamadan önce ön yargılı davranmamak lazım aslında buradan böyle konuları paylaşmamız hepimiz için çok önemli..Ama tabiki herkez benim gibi araştırıp bulamayabilir sorunu teknik destekleri klasik cevaplar verip ek cpu satmak yerine sorunu çözselerdi daha mantıklı olurdu buda bir eleştiri konusu...Maalesef Teknik desteği çok yavaş ve çok ilgisiz !!! 2 saat oldu yanıt yok !
Sorunu kendim buldum sitelere saldırı var..Wordpress te XMLRPC.php Açığı var oraya yüklenip kaynakları tüketiyor...
Çözüm için .htaccess ekleyin..

Order allow,deny
Deny from all

kaya1822 kaya1822 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Turhost ile 2007 yılından beri çalışmaktayım. Toplamda 116 adet site ve 2 bayi paketim var. 2007 yılından bu yana 3 ayrı problem yaşadım. Bunlardan ikisi 2011 ve 2012 yıllarında gerçekleşti. 2 ayrı web sitem saldırı aldı. Bunun üzerine 2 sitem de kapatıldı ve web sitemdeki açıkları gidermemi söylediler. Tüm açıkları giderip "açıkları giderdim. Lütfen web sitelerimi açabilir misiniz?" demem yetti. 2 saat içerisinde sorun ortadan kalkmıştı. Bu sorunlar için Turhost'u suçlayamam. Açık benim yaptığım sitedeydi.

Son olarak bu yıl 4. ayda bir sorun yaşadık. Onda da mail sunucularla ilgili erişim sorunu yaşamıştım. Fakat bu sadece bana münhasır bir olay değilmiş. Diğer kullanıcılarda da olmuş. Bu problemi de 6 saatte çözdüler. Bu 6 saatlik süreçte telefonlarına ulaşamadım, çünkü diğer müşterilerde benim gibi firmayı telefon bombardımanına tutmuşlar.

8 yılda 3 problem; ikisi benden biri Turhost'tan. Başka da diyecek birşeyim yok.

Benim gözümde sorunsuz bir firma. Tabii ki herkesin her şeyi tam olarak doğru yaptığı söylenemez. Benim görüşüm bu yönde...

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
2 yıldır tek bir problem yaşadım onda da ülkemize gelen internet hatlarında sorun olmuştu da sitelere girilememişti birkaç saat. Hatırlarsınız birkaç ay önceydi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al