webmaestro3 adlı üyeden alıntı

Güzel fikir :) ben katılırım.

Lütfen foruma gelip alan adı konusunda oylamaya katılınız ve projemizin ilk adımını başlatalım.

Ek Olarak:

systemhack adlı üyeden alıntı

Benim kodlama konusunda çok fazla bilgim yok ama teknoloji bölümü falan eklerseniz özgün içerik yazmaya çalışırım

Lütfen foruma gelip alan adı konusunda oylamaya katılınız ve projemizin ilk adımını başlatalım.

Ek Olarak:

felsefesizfilozof adlı üyeden alıntı

spor konusu eklenecekse bende yazar olabilirim

Ek Olarak:

Ali Bulut YILMAZ adlı üyeden alıntı

Grupta bende olabilirim nede olsa şu aralar işler durgun zaman bol :)

Ek Olarak:

nickcenter adlı üyeden alıntı

Güncel ve özgün yazabilirim dostum :)

Ek Olarak:

Mehmet GÜMÜŞ adlı üyeden alıntı

Çok kişi büyük sorumluluk getirir. Benim düşündüğüm ve konusunu açtığım projenin bir değişik versiyonu. Ekibinizi kaliteli yazan kişilerden ve belli bir sayı ile oluşturursanız gerisi gelir. Daha sonra her kişi kendi sorumluluğunda iki kişi daha alsa nereye varır iş. İyi bir iş çıkarırsanız bende kendi projemle birlikte desteklerim.

Ek Olarak:

Control adlı üyeden alıntı

Editörlük hizmetleri ve makale yazarlığı konusunda aktif olarak çalışıyorum. Fikir gayet güzel çok kez denendi ancak sağlam ve kaliteli bir kadro olmadan başarısızlık ile sonuçlanabilir. Günde 1 içerik diye başlayan sistem 6 ay sonra günde 10 içeriğe kadar dökülebilir.

Hiyerarşi sisteminin olmasından yanayım, çokça emek harcayanlar diğer yazarlardan sorumlu olabilir. Bu şekilde sistem mantığını oturtarak ilerlenmeli.

Herkesin değeri ilk etapta günlük 1 makale değerinde olsa da devamlılığını getirip tam listeye uyan kişiler ve projeyi geliştirebilen kişilerin ilerleyen dönemlerde bölüştürülecek kazançları daha farklı olmalı.

Ek olarak SEO adına yapabileceğim ekstra onlarca çalışmada olabilir.

Gerekli ekip toparlandığında bütün katılımcılar konferans şeklinde olacak konuşmada yer almalı ve ayrıntılar en ince detaylara kadar düşünülmeli.

Ek Olarak:

Control adlı üyeden alıntı

Editörlük hizmetleri ve makale yazarlığı konusunda aktif olarak çalışıyorum. Fikir gayet güzel çok kez denendi ancak sağlam ve kaliteli bir kadro olmadan başarısızlık ile sonuçlanabilir. Günde 1 içerik diye başlayan sistem 6 ay sonra günde 10 içeriğe kadar dökülebilir.

Hiyerarşi sisteminin olmasından yanayım, çokça emek harcayanlar diğer yazarlardan sorumlu olabilir. Bu şekilde sistem mantığını oturtarak ilerlenmeli.

Herkesin değeri ilk etapta günlük 1 makale değerinde olsa da devamlılığını getirip tam listeye uyan kişiler ve projeyi geliştirebilen kişilerin ilerleyen dönemlerde bölüştürülecek kazançları daha farklı olmalı.

Ek olarak SEO adına yapabileceğim ekstra onlarca çalışmada olabilir.

Gerekli ekip toparlandığında bütün katılımcılar konferans şeklinde olacak konuşmada yer almalı ve ayrıntılar en ince detaylara kadar düşünülmeli.

Ek Olarak:

mchtdmn adlı üyeden alıntı

valla oyun - tekboloji konusunda bende elimden gelenin fazlasını yaparım güzel bi fikir

Ek Olarak:

emirhan61 adlı üyeden alıntı

daha önce bu konuda çabalayan çok oldu ama sağlam ekip çıkarsa benide yazın

Ek Olarak:

Sertac YANIK adlı üyeden alıntı

Ben de destek çıkarım. :)

Ek Olarak:

Kart adlı üyeden alıntı

Bakın arkadaşlar türkiyede iş yapılmaz yapılsada bu grubu geçindirecek paranız bile çıkmaz ben 10 gün önce bir yabancı site açtım şuan 150 kişi hit var dahada artıyor tıklanma oranlarıda gittikçe cuş denecek kadar artıyor.
Örnek günlük 100 bin gösterime ulaştınız türkiyede buda tabiki türkiyede günlük 1-2 bin arası geçmez ama bu hitle yabancı sektorde 200-500 bin arası kazanabilirsiniz yani ingilizce bilgim yok demeyin yazan arkadaşlarımız var olmaz derseniz yabancı ardaşımda var.Bence türkiyede bi bk açılmaz.Referans olarak kaynak arkadaşlarda var

Ek Olarak:

Proto52 adlı üyeden alıntı

O halde bende varım.

Ek Olarak:

JexyR adlı üyeden alıntı

Hazır sistem kullanılmayacak ise kodlama işini üstlenebilirim. Günde 1 tane olmaz belki ama 2 günde fln kodlama ile ilgili Türkçe kaynak olmayan alanlanlarda makale hazırlayabilirim.

Ancak ekip olmalıdır + 10 kişi olur ise o yerde düzen sıkıntısı olur kanaatindeyim.

Ek Olarak:

Tolgahan Yilmaz adlı üyeden alıntı

yorum atan herkesi kabul etme bir degerlendir hocam özgün makale yazabilecek kişinin akıcı bir dili iyi bir seviyede imla kurallarını bilmesi lazım bu dedigini biz şuanda 3 kişi ile yapıyoruz ama köklü web işiyle ugraşan destekçilerimiz var
Adımızı iyice duyurunca direkt reklam verenle görüsme olanagımız var Benim site 4. Ayında. Bir sorun olursa pm den sorabilirsin konu hakkında.

Ek Olarak:

NettesinHost adlı üyeden alıntı

Bende katılırım www.okurkafe.com domaini de bende var bunuda değerlendirebiriz. 2023 e kadar reglenmiş 4 yıllık domain

Ek Olarak:

donmezhasan adlı üyeden alıntı

Ben de katılabilirim.
Sayı kaç oldu ?
Liste yapılsa ?