wmaraci reklam
lidertakipci

1000 lira asgari ücret

32 Mesajlar 6.679 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EgeDizayn EgeDizayn WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Analiz Teknisyeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 58 / 46
  • Ticaret 42, (%98)
önce şükretmesini bilmek gerek aza kanaat edemeyen çoğu hiç bulamaz her ay 1023 tl ev kredim var ve sıkıştığım anda 16 aydır ödüyorum bu ay nasıl öderim diye düşündüğüm anda nasıl oluyorsa oluyor (ALLAH BÜYÜK İŞTE) web sitesi çıkıyor Taksit 600 diyorum peşin 400 diyorum 400 e yapıp geçiyorum ayda ortalama 3 tane alsam benden kralı yok :) ücretsiz wp temalardan kur gitsin kurumsal arada gir güncelleme yap tamamdır :) yüce allahım her insana kaldıramayacağından fazlasını yüklemez taaki siz Allahıma sırtınızı dönene dek.Yeterki Şükredin Namaz Kılmıyoruz Bari Şükredelim.
erdalgozum SeyhunSarioglu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)

freetorrent adlı üyeden alıntı

kaynak bulunur hocam mesela cebe çok para atmazsa 5 vermezse 2.5 verir : ) 5 veririm diye kim dedi bilmiyorum ama bir kaynağı nereden bulacaksın lafı gündemde dolaşıyor 1000 yerine 2bin olsa insanlar daha rahat yaşayabilirdi.

devlet hadi zorladı verdi diyorum, ben işverenim 2000 tl verebilecekmiyim onu soruyorum ben size, 5 kişi çalıştırıyor olsam 2 katı para yapar benim kazancım yoktur okadar onu soruyorum.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Asgari ücretin geçmişini araştırırsan kölelerin isyanını engellemek için icat edildiğini köle maaşı olduğunu anlarsın. Malesef geri kalmış faşist ülkelerde işçiler hala köle muamelesi görüyor.
SeyhunSarioglu

kişi bu mesajı beğendi.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

Hocam amerika nasıldır bilmiyorum ama almanyaya gittim akrabalarımın yanına tatile 2000 euro maaş alıyor ancak herşey çok pahalı zar zor yetiyor özellikle meyve sebze vs. biz burda kilo kilo alırken orda çok az alıyoruz yani avrupada hayat pahalı amerikayı bilemem bize burda almanyadakiler 2000 euro maaş alınca iyi para diyoruz ancak ordaki yaşam şartlarını bilmeden diyoruz sürekli avrupa hayali kuruyoruz.

Almanya`da abim yasiyor 28 senedir isi hanimi herseyiyle butunlesmis durumda. Gecen sene Miami`ye geldi 20 gun kadar kaldi ve Almanya`dan sogudu. Tek guzellikler degil, Alman insani Avrupa`nin en irkci ve soguk milletidir. Bende yasadim oncelerden ama Amerika bir baska gerek imkanlar gerek araba, benzin, ozgurlukler hersey. Sadece kuralin disina cikmayacaksin yoksa yanarsin. Ve artik Schengen vizesi almakta zor degil.

Sunuda belirtmek isterim ki 7 sulalem Avrupa`da yasiyor belki 5 belki 10 kisi hayatindan memnun. Unutmayin, Avrupa git gide (İskandinavya) haric Turk`lere zehirdir.
ekbilisimm

kişi bu mesajı beğendi.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
wmaraci

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

devlet hadi zorladı verdi diyorum, ben işverenim 2000 tl verebilecekmiyim onu soruyorum ben size, 5 kişi çalıştırıyor olsam 2 katı para yapar benim kazancım yoktur okadar onu soruyorum.

maalesef orası çıkmaz sokak zaten : ) ülkenin durumu çokta iyiye gitmiyor ki hocam ben artık sayılara aldanmıyorum birileri kişi başına düşen gelir şu kadar , şu ülkelere göre şu kadar ilerideyiz diyebilir ama bizi ilgilendiren bizim yaşamakta olduğumuz hayatlarımız , 1000tl asgari ücreti bulamayan insan sayımızda giderek artmakta zaten dediğiniz gibi kaynağın oluşması için başka yatırımların yapılması gerekli . insanlar yoksullaştıkça esnaf da özel sektör de kazanamaz ,bunlar kazanamazsa işçisine haliylemakul para veremez . Kaynak yaratılması lazım ama nasıl olur o kadarını bilemiyorum hocam.

SeyhunSarioglu SeyhunSarioglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik/Elektronik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 23, (%100)
Daha fazla yazmıyacam,editledim.
Fikir vermek isteyen abiler ablalar olursa dinlemek,okumak isterim ��

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Dünya geliştikçe hayat daha da zorlaşıyor galiba.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

veys3L veys3L WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webdesigner
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Sirvaliente adlı üyeden alıntı

Ben saatine $10 dolarla gunde 7 saat calisiyorum ayda $2100. Ayrica site isleri ek derken $3500 gibi bir para oluyor elimde ki kaldigim sehit ucuz fazla giderimde yok. Turkiye`de ki kuzenim 12 saat calisip 1.200 lira aliyor alin size ulkemizin aci noktasi.

istersen bide hangi sehir onu söylede bizde bilelim avrupada yasiyan biri olarak, ha oralardaki kiralarida, giderleri vs yazmayida unutma

HicKimse HicKimse Hatırlamak Direnmektir! Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Havacı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Tayyip reyiz bugün taşeron işçileri fırçalıyordu nankörlük yapmayın diye. Bu ülkede yandaş olmayana, biat etmeyene ekmek vermeyecekler yakın zamanda. Kamuyu geçtim özel sektörde bile iyi maaş veren şirketleri akp referansıyla işe alımlar yapılmaya başlandı. Bu konuyla ilgili nerdeyse davalık oluyodum. Birileri şükür et demiş, sana şükretmnii vaaz verenler saraylarda yaşayıp milyonluk mercedeslere biniyo.
Sirvaliente

kişi bu mesajı beğendi.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)

veys3L adlı üyeden alıntı

istersen bide hangi sehir onu söylede bizde bilelim avrupada yasiyan biri olarak, ha oralardaki kiralarida, giderleri vs yazmayida unutma

California Miami New York Chicago haric tum sehirler.

$300 dolara da havuzlu esyali ev kiralarsin $3000 e de. Sadece sehire 3 4 mil uzaktir bu evler oda sorun degil alirsin ucuz bir araba$ $50 fullersin haftada gider gelirsin. Unutma Amerika`lilar konforuna duskundur her evde havuz spor hersey var. Almanlarin urettigi arabalar Almanya`dan daha ucuz. Beni sorucak olursan Portland, OR yasiyordum mukemmek biryerdir arastirirsan gorursun. Suanda Savannah GA dayim. Burda saglik pahali. Diger hersey ucuz.

Almanya`da da Munih ve Berlin`de yasadim.

Ek Olarak: Soylemeyi unuttum. Herseyden once irkcilik yok siyahi degilsen. Turk, musluman diye ayrim yapan yok.
veys3L

kişi bu mesajı beğendi.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al