wmaraci reklam
lidertakipci

Erkeklere kaş aldırma yasağı!

53 Mesajlar 6.625 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

"Metallica kolyesi takan sıkıntılı gençler" cümlesine kadar takip ettim. Bu şekilciliğin 80'lerde bittiğini zannediyordum. Meğer hala içlerinde yaşatanlar var. Ben pozitif ilimleri tercih ediyorum :)

Espri kardeşim ya espri :) Sıkıntısı olsa farklı bir tavır sergilerdi? Öyle değil mi? Buyur:

Bizim görüntüyle işimiz yok o kişi de biliyor bunu.

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

İsa adlı üyeden alıntı

Espri kardeşim ya espri :) Sıkıntısı olsa farklı bir tavır sergilerdi? Öyle değil mi? Buyur:

İroniden anlamayan nesle aşina değilim diyorsunuz :) Dediğiniz gibi olsun. Olayı fazla dine bağlamayalım hristiyanı var ateisti var musevisi var.

DragonMakina DragonMakina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 12 / 24
  • Ticaret 2, (%0)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Kaş almak haram erkeğe ama iran zorla yasaklıyor. İslam da zorlama yoktur. Ha utanacak bi şey değil benimde kasların arasında 3-4 tane belirgin çıkıyor çok rahatsız ediyor onları alıyorum ama inceltme vs kadın gibi süslenip çıkalım o zaman.
Yinede bu yasağa şaşmıyorum. Erkek acıkınca karısını yiyebilir diye aptal bi şey ortaya çıkınca şaşmıyor insan

Yalnız o acıkınca karılarınızı yersiniz fetvası uydurma ve iranın cahil kesimle maytap geçmek için yaptığı birşeydi.Sizde inanmışsınız buda araştırmadan herşeyi salladığınızı gösteriyor.O yüzden söylediklerinizin hiçbir itibarı yoktur.Çünkü araştırmayan insan sadece sallar ya tutarsa diye. ;)
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

www.dragonmakina.com

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Yaratıcı becerememişse biz ne yapalım. Ben böyle yarattım, değiştiremezsin; diktatörün önde gideni. Birde yaratıcı için mutlak iyi derler, ben belki senin yarattığın kaşlarla mutlu değilim, madem mutlak iyisin, o halde ben neden kaş gibi kıldan tüğden bir konuda mutlu olduğum gibi yaşayamıyorum.
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

DragonMakina adlı üyeden alıntı

Yalnız o acıkınca karılarınızı yersiniz fetvası uydurma ve iranın cahil kesimle maytap geçmek için yaptığı birşeydi.Sizde inanmışsınız buda araştırmadan herşeyi salladığınızı gösteriyor.O yüzden söylediklerinizin hiçbir itibarı yoktur.Çünkü araştırmayan insan sadece sallar ya tutarsa diye. ;)

Pek araştırmadım haklısın o kadarki gazete vs de de vardı internette. O nedenle pek araştırmadım.

TetraYazilim TetraYazilim TetraYazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 63 / 86
  • Ticaret 1, (%100)
bu forumdaki bu konu ve internette karşılaştığım bir çok konuda anladığım şu ki bir dini yaşıyoruz ama sadece adıyla kendisi hakkında hiç bişey bilmiyoruz.
Ubeyd konusal

kişi bu mesajı beğendi.

Tetra Yazılım - Web Tasarım ve Yazılım Uygulamaları

Ubeyd Ubeyd ubeyd değil ubeydullah Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 24 / 51
  • Ticaret 0, (%0)

TetraYazilim adlı üyeden alıntı

bu forumdaki bu konu ve internette karşılaştığım bir çok konuda anladığım şu ki bir dini yaşıyoruz ama sadece adıyla kendisi hakkında hiç bişey bilmiyoruz.

bir din kültürü öğretmeni olarak, altını çiziyorum hatta fosforlu kalemle üzerinden geçiyorum şu dediğinin kardeşim
isousluer TetraYazilim konusal

kişi bu mesajı beğendi.

Bir Kişisel Blog Yazarı: adamkarga.net

SosyalSeo SosyalSeo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

TetraYazilim adlı üyeden alıntı

mecbur olmadıkça insan vucudunda hiç bir şeyi değiştiremez. neyi beğenmiyorsun ? tasarımcıyı mı tasarımımı ?

Dinde Zorlama Yoktur (Bakara 256)
Değiştiremez mi o zaman bir web sitesinden yola çıkalım sitenin vasat bir görünüşü var insanlara daha iyi bir görünüş sunmak istiyorsun o halde ne diyeceksin ilk tasarımcısı kodlamış daha değişemem mi güldürme insanı ya sizin gibi yobazlar islam dinini yanlış yansıtıyor.

TetraYazilim TetraYazilim TetraYazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 63 / 86
  • Ticaret 1, (%100)

SosyalSeo adlı üyeden alıntı

Dinde Zorlama Yoktur (Bakara 256)
Değiştiremez mi o zaman bir web sitesinden yola çıkalım sitenin vasat bir görünüşü var insanlara daha iyi bir görünüş sunmak istiyorsun o halde ne diyeceksin ilk tasarımcısı kodlamış daha değişemem mi güldürme insanı ya sizin gibi yobazlar islam dinini yanlış yansıtıyor.

peki siten iş görüyorsa neden değiştirme gereği duyarsın ? ya özentiliktir, yada çağ dışı kaldığını düşündüğün içindir. veya başka insanları kıskanıp onlarınkine benzetmektir.

dinde zorlama yoktur'a gelince iyide kardeşim bu sözü öne sürüp namaz kılmayıp oruç tutmayan bi dünya insan tanıyorum. Bu bir bahane değil, Allah'ın emrettiğini yapmamak için nasıl bir bahaneye sığındığına bak. yani dinde zorlama yoktur, kafana her eseni yap keyfine göre dinini yaşa diye mi söylenmiş ?

Tetra Yazılım - Web Tasarım ve Yazılım Uygulamaları

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)

Sueda adlı üyeden alıntı

Erkekler kaşda mı aldırıyor?
İlginç.
Eteklerimi de ödünç verebilirim.:o

Saçmalığın bu kadarı pes :)

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al