akbas adlı üyeden alıntı

yanlış bilgilendirmeyelim. 50-60 tekil hitli siteden 3-4 kazandığımız siteler var türkçe siteler.

En güzeli konu sahibinin yapacağı şudur.
Risk al ve kendine bir kelime belirle.Adwors kelime aracını kullan.Rekabeti düşük geliri yüksek türkçe veya farklı bir dilde kelime bul.

otur çalış bu 1,000tl yi bu kelimede nakit akışı için kullan.İçeriği sen üret.Başarılı olursun.

50-60 hitli site 3,4 katı mı kazandırır. yapma Allah aşkına. cahilseniz konuşmayın. biliyorsanız fikir beyan edin.

TBM denen bir şey var. 50-60 hitli bir site için günde 1 kişi reklama tıklasa (tbo ortalaması %2 olarak alıyorum) ve tbm en fazla 30 kuruş olsa ayda 10 tl eder.

bana mantıklı bir şekilde açıklar mısın ? 50-60 hitli bir sitenin aylık 100 tlnin 3,4 katı yani 300-400 tl getirmesini.

ya da 3,4 nedir ? onu da anlamadım.

1 tık 0,01 tl de getirir , 1 tık 30 tlde getirir. bu var şu var diyerek bu işler olmaz.

50-60 hitli siteye kimse 1000 tl vermez. siz başka kapıya gidin.

konuyu açan arkadaş, *** ya da wmaracında site satış bölümüne gir.
Aylık geliri 100-150 tl olan sitelere bak. bunlardan birisini al.

50-60 hitli sitelerimden para kazanırsın diyenlerden kesinlikle uzak dur.

madem makele yazabiliyorsun neden bu işlerle uğraşıyorsun.

ya oturup makale yaz 100 kelimesi 1 - 1,5 tlden satıp daha fazla para kazan ya da news sitelere editörlük yap. maaş gibi ciddi gelirler elde edersin. günde 3,5 makale yazarak Türkçe sitelerden iyi para kazanamazsın. bunlar sadece hayaldir.