Yeni amator blog tasarımım ( PSD ) bomb

5 Mesajlar 1.504 Okunma
smmexpress

bekchur bekchur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web tasarım
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 49 / 91
  • Ticaret 4, (%50)
30dk'de falan yaptım bu temayı bugune kadar hep yapılanları kullandım bundan sonra kendim yapıp kullanıma açıcam :) üzerine copyright yazısı yazmıorum zaten ilk çalışmam yeterice amator. Bir Konu daha var wordpress veya css'e dökemem bunları ama bana arkadaşım sen yap ben dökerim beraber dağıtırız diyen varsa beraber çalışmaya hazırım.

wmaraci
reklam

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Renkler AZ Daha Uyumlu Olabilirdi AMa Güzel.

• Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web tasarım
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 49 / 91
  • Ticaret 4, (%50)
divine kullanarak çevirmeye çalışıcam bakalım neler olacak

orcnd orcnd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programlama
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
soldaki kutuların inne shadow'u fazla kaçmış, başlıklarıdaki yazıların büyüklükleri birbirinden farklı metinlerdede farklılık var gibi görünüyor ama pek emin değilim.

wordpress tarafından doldurulacak alanlardaki metinlerin anti aliasing'ini none seçersen tasarım giydirildiğinde çıkacak sonuca daha çok yaklaşmış olursun

30 dk'da yapmış olmanın eksiklikleri mevcut. biraz taslak havası var. taslaktan çıkıp tamamlanabilmesi için ince detaylarla ufak dokunuşlar yapmak gerekli.

sayfa düzeni ve renkler güzel. üzerinde biraz ince detaylarla oynanınca güze bir tema olabilir. üstüne javasciprt animasyonları ile süslenirse "olmuş" diyebileceğimiz bir iş çıkar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek web tasarım
  • Mesajlar 406
  • Beğeniler 49 / 91
  • Ticaret 4, (%50)

orcnd adlı üyeden alıntı

soldaki kutuların inne shadow'u fazla kaçmış, başlıklarıdaki yazıların büyüklükleri birbirinden farklı metinlerdede farklılık var gibi görünüyor ama pek emin değilim.

wordpress tarafından doldurulacak alanlardaki metinlerin anti aliasing'ini none seçersen tasarım giydirildiğinde çıkacak sonuca daha çok yaklaşmış olursun

30 dk'da yapmış olmanın eksiklikleri mevcut. biraz taslak havası var. taslaktan çıkıp tamamlanabilmesi için ince detaylarla ufak dokunuşlar yapmak gerekli.

sayfa düzeni ve renkler güzel. üzerinde biraz ince detaylarla oynanınca güze bir tema olabilir. üstüne javasciprt animasyonları ile süslenirse "olmuş" diyebileceğimiz bir iş çıkar

dediğim ve dediğin gibi daha çok üstüne düşersem profosyonel işler çıkartabilirim bu sadece bir denemeydi ki oluşan şeye şablona bakıcak olursak sanırım o kadarda başarısız sayılmam bu konuda kendimi geliştirmeye devam edicem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al