wmaraci reklam

Hemen Kaydol ve Kazanmaya Başla!

3 Mesajlar 611 Okunma
wmaraci reklam

cadettt cadettt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar burada size Türkiye'deki en güvenilir satış ortaklığı platformu olan Xitcaret satış ortaklığı platformundan bahsedeğim.İlk başta Satış ortaklığı nedir ? diye soranlar için kısa bir özet verecek olursak.. Satış ortaklığı, alıcıyla satıcının birbirini bulmasını sağlayan ve bu sayede kazanç üzerinden size, belirli bir komisyon sağlayan sistemdir.
Xticaret ise satış ortaklarını ve ürün sahiplerini buluşturan çok güvenilir bir platformdur. Siz sadece platforma eklenmiş ürünlerden birini seçer, referans linkini oluşturur ve anında internet medyasında yaptığınız reklamlarla seçtiğiniz ürünleri satıp, gelir elde etmeye başlarsınız. Tabi dürüst olmak gerekirse iş bu kadar basit mi tabi ki de HAYIR... Günde en saat 1-2 saatinizi alacak bu uğraşlar en iyi ihtimalle size ayda 500-1000 TL gelir sağlayacak. Peki en kötü ihtimal derseniz. Yaptığınız reklamlarla ayda 0-100 TL gelir elde edersiniz. Eğer ki bu sistemi yeni duyduysanız ve sıfırdan başlayacağım diyorsanız, kendim de kullandığım ve faydalı bulduğum Goomass Eğitim Kiti'ni sizlere öneriyorum. İçinde size lazım çok değerli fikirleri bulabilirsiniz. Ayrıca Xticaret hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Ücretsiz e-kitap linkini de sizlerle paylaşıyorum...

Size Goomass Eğitim Kiti Anasayfası ve Xticaret Platformunun linkini kendi referansımla ve normal bir şekilde vereceğim. Samimi ve kimseyi zorlamamak, kandırmamak adına istediğinizi seçebilirsiniz :)

Xticaret

Xticaret (Referanslı)

Goomass

Goomass (Referanslı)

Xticaret Ücretsiz E-kitap

Sorularınızı özelden de sorabilirsiniz. Sen ne kadar kazanıyorsun diyenler için, şu an buraya ekleyemiyorum ama isteyene mart ayında Xticaret'ten kazandığım 105 TL nin resmini atabilirim. Bol Kazançlar...

"Bilgi güçtür"
mavimagaza.net
wmaraci
reklam

eyupvarol eyupvarol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgi İşlem Personeli
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad E** V**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
kazanç resimini bana yollayabilir misin?

cadettt cadettt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 13 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

eyupvarol adlı üyeden alıntı

PM'den mail adresini ver atiyim

Ek Olarak:

eyupvarol adlı üyeden alıntı

resim yollandı

"Bilgi güçtür"
mavimagaza.net
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al