dem adlı üyeden alıntı

düzeleceğine dair zerre kadar umudum yok,çünkü şuan itibariyle yeni blog kurmayı dene ve istediğin temayı yükle hepsinde sorun var,dün itibariyle öğlen civarları sitenin html'yi düzenle kısmında değişim yapan herkes etkilendi bu durumdan,uğraşılmayan sitelere bir şey olmadı,benim 3 sitemden sadece 1 tanesinde sorun oldu onda da güncelleme yapıyordum html kısmında,diğer sitelerle 1-2 haftadır hiç ilgilenmediğim için sorun olmadı,ancak sorun blogger hostundan kaynaklanıyor gibime geldi,bir çok dilde bu sorunu aradım acaba yurt dışındakiler ne yapıyor diye ancak hiç bir yere yazılmamış veya yazıldıda henüz indexlenmediği için görünmedi makaleler,kısacası çözüleceğine dair zerre umudum olmadığı için manuel atlama aralığı yaptım,fotoğrafları main kısmına sığacak şekilde width:700 px yaptım,ve fotoğraflara konu linkini verdim baya bi şekillendi açıkçası hatta adsense tıklama oranı %1 in üzerine çıktı tavsiye ederim,beklemektense bir şeyler yapmak en iyisi diye düşünüyorum

merak ettim nasıl olmuş yazsana blogunun linkini girip bakayım bende öyle bir çözüm uygularım iyiyse.