wmaraci reklam

blogger resimli devamını oku eklentileri bozuldumu

14 Mesajlar 1.780 Okunma
smmexpress

dem dem Durma çalış ! Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik Mühendisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşan var mı bugün,farklı bloglar oluşturup aynı temaları yükledim olmadı farklı temaları yükledim,ama resimli kutucuk şeklinde olan videobox temalar gibi bütün temalarda sorun var gibi , sizlerde de aynı sorun oldu mu?

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Sistemden değilde kullanılan kodlardan kaynaklı bir sorun gibi geldi bana. Forumda bir arkadaş daha aynı sorunu yaşamış. Muhtemelen aynı eklentiyi kullanıyordunuz ve eklenti sahibi kodları sildi. Aşağıda benim kendi anlatımım var. İnşallah işinize yarar.
http://www.bloggerdestek.com/2015/02/blogger-otomatik-devamini-oku-eklentisi.html

el bene el bene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek popstar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
bir tek ben değilmişim Şükürler olsun site kaydı bugün benimde.

Ek Olarak:

İsa adlı üyeden alıntı

Sistemden değilde kullanılan kodlardan kaynaklı bir sorun gibi geldi bana. Forumda bir arkadaş daha aynı sorunu yaşamış. Muhtemelen aynı eklentiyi kullanıyordunuz ve eklenti sahibi kodları sildi. Aşağıda benim kendi anlatımım var. İnşallah işinize yarar.
http://www.bloggerdestek.com/2015/02/blogger-otomatik-devamini-oku-eklentisi.html

olmadı ya size kodu felan yollasam ilgilenebilme ihtimaliniz var mı ya rica ediyorum?

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Sorun genelmiş arkadaşlar. schema.org kaynaklı bir sorun. Bu sürede temanıza müdahale etmemenizi tavsiye ederim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek popstar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

İsa adlı üyeden alıntı

Sorun genelmiş arkadaşlar. schema.org kaynaklı bir sorun. Bu sürede temanıza müdahale etmemenizi tavsiye ederim.

düzelecek mi yani umut var mı?

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)

el bene adlı üyeden alıntı

düzelecek mi yani umut var mı?

düzeleceğine dair zerre kadar umudum yok,çünkü şuan itibariyle yeni blog kurmayı dene ve istediğin temayı yükle hepsinde sorun var,dün itibariyle öğlen civarları sitenin html'yi düzenle kısmında değişim yapan herkes etkilendi bu durumdan,uğraşılmayan sitelere bir şey olmadı,benim 3 sitemden sadece 1 tanesinde sorun oldu onda da güncelleme yapıyordum html kısmında,diğer sitelerle 1-2 haftadır hiç ilgilenmediğim için sorun olmadı,ancak sorun blogger hostundan kaynaklanıyor gibime geldi,bir çok dilde bu sorunu aradım acaba yurt dışındakiler ne yapıyor diye ancak hiç bir yere yazılmamış veya yazıldıda henüz indexlenmediği için görünmedi makaleler,kısacası çözüleceğine dair zerre umudum olmadığı için manuel atlama aralığı yaptım,fotoğrafları main kısmına sığacak şekilde width:700 px yaptım,ve fotoğraflara konu linkini verdim baya bi şekillendi açıkçası hatta adsense tıklama oranı %1 in üzerine çıktı tavsiye ederim,beklemektense bir şeyler yapmak en iyisi diye düşünüyorum

• Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek popstar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

dem adlı üyeden alıntı

düzeleceğine dair zerre kadar umudum yok,çünkü şuan itibariyle yeni blog kurmayı dene ve istediğin temayı yükle hepsinde sorun var,dün itibariyle öğlen civarları sitenin html'yi düzenle kısmında değişim yapan herkes etkilendi bu durumdan,uğraşılmayan sitelere bir şey olmadı,benim 3 sitemden sadece 1 tanesinde sorun oldu onda da güncelleme yapıyordum html kısmında,diğer sitelerle 1-2 haftadır hiç ilgilenmediğim için sorun olmadı,ancak sorun blogger hostundan kaynaklanıyor gibime geldi,bir çok dilde bu sorunu aradım acaba yurt dışındakiler ne yapıyor diye ancak hiç bir yere yazılmamış veya yazıldıda henüz indexlenmediği için görünmedi makaleler,kısacası çözüleceğine dair zerre umudum olmadığı için manuel atlama aralığı yaptım,fotoğrafları main kısmına sığacak şekilde width:700 px yaptım,ve fotoğraflara konu linkini verdim baya bi şekillendi açıkçası hatta adsense tıklama oranı %1 in üzerine çıktı tavsiye ederim,beklemektense bir şeyler yapmak en iyisi diye düşünüyorum

merak ettim nasıl olmuş yazsana blogunun linkini girip bakayım bende öyle bir çözüm uygularım iyiyse.

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
Tamda yeni bir blog açmıştım bu durum yüzüne askıya alacam yada wordpress kuracam :(

• Üyelik 01.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek popstar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

merak ettim nasıl olmuş yazsana blogunun linkini girip bakayım bende öyle bir çözüm uygularım iyiyse.

ya birde şu devamını oku ya resim eklenmiyor ya sadece bende mi bu sorun?

• Üyelik 26.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 76 / 110
  • Ticaret 13, (%100)

ya birde şu devamını oku ya resim eklenmiyor ya sadece bende mi bu sorun?

herkeste aynı dostum

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al