wmaraci reklam

Adsense'den Para Kazanamayanlar

28 Mesajlar 3.532 Okunma
smmexpress

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

webmaster1996 adlı üyeden alıntı

Esrauglullah hocam sen almissindir ama alamayan cok var sanada 1 oderler 2. ay odemezler :)

Ek Olarak:

https://www.sikayetvar.com/adhoodcom

3 aydır kesintisiz olarak alıyorum nazar değmesin reklam alanlarını deneyerek şuanda kazancımı baya arttırdım. Yukarıdaki nisan ayında ödenen para bu ayda 10-13 arası ödeme yapacaklar inşallah beklemedeyim :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

webmaster1996 webmaster1996 Atatürk'ün Askeri! Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 28 / 89
  • Ticaret 100, (%100)

nickcenter adlı üyeden alıntı

3 aydır kesintisiz olarak alıyorum nazar değmesin reklam alanlarını deneyerek şuanda kazancımı baya arttırdım. Yukarıdaki nisan ayında ödenen para bu ayda 10-13 arası ödeme yapacaklar inşallah beklemedeyim :)

Hayirli kazanclar hocam o halde umarim madur olmasin. :)

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
adhood konusunda bir tecrübe uyarısı yapmak istiyorum. adhood'un bundan bir önceki arayüz görünümündeyken üyeliklerimiz vardı. Bir reklam geliride birikmişti. Bir sabah adhood'a giriş yapmayı denedik, kesinlikle kullanıcı adı ve şifrelerle giriş yapılmıyor. Gün boyu uğraştık. Mesaj gönderdik gelen yok. Olmadı Türk Ticaret nete telefon açtık. O ona yönlendirdi o başka birisine vs derken telefondanda bi sonuç alınamadı. Ertesi gün bi baktık ki adhood görünüm değiştirmiş. Yine giriş yapmaya çalıştık olmadı. Peki bizim biriken kazançlar ne oldu?. Ben umursamadım gülüp geçtim ve tecrübe haneme ekledim. Zira adhood'a ihtiyacımız yok. Arkadaşlardan çok aşırı derecede tepki verenler oldu. Dava açanlar, vs vs ... Dikkatli olun diyorum.

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Kaliteden ödün vermeden çalışın, sürekli çalışın. Web sitenizle göz bebeğiniz gibi ilgilenin ve güzel noktalara getirin. O zaman reklam firmaları üstelik kaliteli reklam ajansları peşinizden koşacaktır. İşte o zaman iyi para kazanacaksınız. Yoksa şimdi adhood gibi yarın ne yapacağı belli olmayan bir firmanın ardına takılırsınız bir sürü zahmet çeker reklamlarını yayınlatırsınız yarın bi bakmışsınız adhood yok sadhood gelmiş yerine oda sizi tanımıyor o zaman hayal kırıklığı yaşarsınız.

Arkadaşlar forumda bakıyorum herkes adsenseden kazanamadığını dile getirmiş. Neden hala adsense kullanıyorsunuz o zaman daha kazançlı olacağınız firmalar varken günde 2 tlye niye tenezzül ediyorsunuz ki ? Adamın reklam gösterimi 5 bin kazandığı para 2 TL resmen kullanıyorlar sizi. Adhood'u önerebilirim sizlere ben gerçekten iyi para kazanıyorum. Örneğin 5 Mayıs 2015 'te tek bir reklam alanından (5.960 gösterim ile) brüt 15 TL (net 9 TL) kazanmışım. Blogumda 3 reklam alanı var diğerlerini saymıyorum bile diyeceğim o ki adsense kazandırmıyorsa başka firmaları deneme zamanı bağlı kalmayın şu adsenseye
akrepkral

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel SEO Uzmanı

artmedyaajans artmedyaajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
clickpoint iyi kazandırıyor ama 2 ay geriden ödüyor ben bayadır alıyorum sorunsuz

Art Medya Ajans
wmaraci
wmaraci

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Belliki sen adhood reklamı yapmaya çalışıyorsun. 2000 kilometreden tanır ve hissederim reklam kokan bir hareketi. Adhood firması konusunda yüzlerce şikayet konusu ve mağdur olmuş, mağduriyet derken belki milyonlarca reklam gösterimi yapmış fakat paralarını alamamış insanlar gösteririm sana. Üstelik bu dediğim zamanlar 20 - 30 yıl öncesi değil çok yakın zamanlardan bahsediyorum. Bu ciddi forumda insanları yanlış yönlendirme zira birilerinin vebalini almak ve hakta kalmak çok ciddi bir konudur.

İlk ödemenizi alırken bir korku kaplıyor içinizi geç yatırdıkları için tabi ama sonra yatırıyolar. :)
-Ödeme talebi her ayın 1'inde otomatik oluşuyor.
-Talep oluştuktan sonra maksimum 30 iş günü içinde (genelde 25 iş günü) para hesabınıza vergi kesintileri uygulandıktan sonra aktarılıyor.
-Vergi kesintisi toplamda %38. Çok gibi dursada adsenseden fazla kazandırdığı için bu kesinti çok koymuyor adama. :)

Sorularınız varsa yardımcı olmak amaçlı elimden geldiğince cevaplamaya çalıaşacağım. :)

Profesyonel SEO Uzmanı

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
@nickcenter arkadaşımızı suçlamak doğru değil bence. Özellikle de yanlış yönlendiriyorsun demek çok büyük haksızlık olur. Çünkü adsense'de de çok paralar kazanan olduğu gibi, hiç kazanamayanlarda var. Bu tarz sistemler her kullanıcı için standart bir politika ile hareket etmiyor. Belli ki @nickcenter arkadaşımız sorun yaşamamış, umarız da yaşamaz ama durum ile ilgili suçmala yapmak bize düşmez. Kaldı ki zaten kimseyi adhood kullanın diye de zorlamıyor, sadece deneyimlerinden yola çıkarak tavsiye'de bulunuyor.
YasinErgul

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Belliki sen adhood reklamı yapmaya çalışıyorsun. 2000 kilometreden tanır ve hissederim reklam kokan bir hareketi. Adhood firması konusunda yüzlerce şikayet konusu ve mağdur olmuş, mağduriyet derken belki milyonlarca reklam gösterimi yapmış fakat paralarını alamamış insanlar gösteririm sana. Üstelik bu dediğim zamanlar 20 - 30 yıl öncesi değil çok yakın zamanlardan bahsediyorum. Bu ciddi forumda insanları yanlış yönlendirme zira birilerinin vebalini almak ve hakta kalmak çok ciddi bir konudur.

-Öncelikle belirteyim ki adhood firmasıyla hiç bir alakam yok (yayıncı olmak dışında). Yani yanıldığın ilk nokta reklam kokan hareketleri algılayamaman.

-Sonra belirtmek isterim ki şikayetvar.com'a bende adhood'u şikayet etmiş biri olarak şuanda burada tavsiye ediyorum. Yani adhoodun şikayet edilme sebebni kullandığımda anladım. İşleri geç ama güç olmuyor bunu belirtmek isterim. Şayet kurallara uyduysanız paranız ödeniyor. Ve ben ne zaman müşteri hizmetlerini arasam hep yardımcı oldular.

-Burasının ciddilik dışında yardımlaşma plartformu olduğunu sanıyordum. O yüzden adsense şikayetlerini gördüm ve bir öneri de bulundum. Sorulan ve sorulabilecek soruların cevaplarını da verdim kendi çapımda. Eğer önerdiğim plartformun kurallarını ve işleyişini anlatmak reklam ise, evet reklam yapmış oldum istemeden kusura bakmayın.

-Yanlış yönlendiriyorsunuz diyorsunuz ancak zorlamıyorum bu bir öneri kanıtlı bir öneri ve adsense'den yararlanamayan kişilerin bu plartformu seçebileceğini anlatmak istedim. Amacım sadece insanlara tecrübelerimi aktarmak ve az da olsa katkıda bulunmaktır. Ancak böyle tepkiler aldığımda hevesim kursağımda kalıyor.

Ve erdalgozum kardeşim yorum yaparken daha az kırıcı olmaya çalışırsanız sevinirim. Lakin insanlara iftara atmanın vebalini almakta çok basit bir şey değildir.

- KONU HAKKINDA YARDIM İSTEYEN OLURSA PM ATABİLİR BURADAN BİLGİ VERDİĞİMİZDE REKLAM OLARAK ALGILANABİLİYOR.

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
@nickcenter öneri için teşekkürler çok bilmişlere aldırma , bu arada adhood uygunsuz reklam çıkartmıyor değilmi ? Sapıkça reklamlar atıyorsa hiç gerek yok eli ayağı düzgünse bir kaç sitede deneyebilirim.

• Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

@nickcenter öneri için teşekkürler çok bilmişlere aldırma , bu arada adhood uygunsuz reklam çıkartmıyor değilmi ? Sapıkça reklamlar atıyorsa hiç gerek yok eli ayağı düzgünse bir kaç sitede deneyebilirim.

Tesekkurler dostum. Cikmiyormerak etmeyin :) reklam filtrelemede var istemediginiz sektorun reklamlarinida gizleyebiliyorsunuz

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

Tesekkurler dostum. Cikmiyormerak etmeyin :) reklam filtrelemede var istemediginiz sektorun reklamlarinida gizleyebiliyorsunuz

5 bin kusur reklam goruntulenmesi tekil mi yoksa cogul ziyaretçi gösterimimi ?bilgi verirsen deneyeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al