terzi312 adlı üyeden alıntı

https://wmaraci.com/forum/arama-motoru-optimizasyonu/site-haritasi-nedir-yarar-nasil-olusturulur-220167.html

Şu konuyu incele bakalım. Bu benim site içi linkleme ile verdiğim önerilerden bir tanesi. Belki başka vardır tam bilmiyorum.

ve sana yardımda bulunduğum konulardaki nezaketini düşününce bu konuda seni sorununla başbaşa bırakıyorum.senin tabirinle dükkanının önünü kapatmayalım. hadi kolay gelsin.

O konuda da yine backlink alma hakkında konuştuk. Bu site ne site haritasına nede normal sayfalarına backlink almadı.

Senin neden buraya veya başka yerlere bişeyler yazdığını herkes anlıyor merak etme.
Eğer bugun bu mesajlarını yazmadaki amacın yardım etmek olsaydı, eski yazışmalarımızdaki şeylerden alakasızca bahsetmezdin. Hala söylüyorum. Bu sitenin backlinkle işi yok. Seninle anlaşamadığımız konu ise baclink alma hakkında. Zaten o konuda da herhangi bir delil getirmedin. Sana yaşanmış bir çok örnek verim ama sen buna karşı bir tecrübe sunamadın.

Ama bu konunun bularla hiç alakası yok !

Şimdi bu konumun altına ilk attığın mesajın yardım amaçlı olduğunu mu savunuyorsun.

Böyle yardım istemiyorum. Teşekürler.