wmaraci reklam

Ermenistan, nükleer santrali 11 yıl daha kullanacak

13 Mesajlar 2.040 Okunma
wmaraci reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Sizin mesajınız Hükümeti savunup savunmadığı konusunda şahsım adına şüphelerim olduğunu söyleyemem ve yoldan geçen 10 kişiden en az yarısının da şüphesi olduğunu zannetmiyorum.

Forumda tanındık, yardımsever, ilgi gören bir kişisiniz. Sizle bu tartışmayı uzatmak istemiyorum. Ben ülkemin iş kazaları konusunda kıyaslamadan uzak bir durumda olduğunu düşünüyorum. Nitekim ölümlü iş kazalarında dünyada sayılı sıralardayız.

Tekrar ediyorum tüm arkadaşlara, gelişen teknoloji çerçevesinde enerji ihtiyacı için nükleer santral bir elzem gibidir. Burada şahsım adına ve birçok kişi adına kaygılanılan durum, iş kazaları konusunda alınan önlem, yapılan denetim vs. vs. konularında yetersizliğimizdir. Bunlar ciddi anlamda en üst düzeye taşındığında eminim birçok kişinin kaygısı sonlanacaktır. Konuyla ilgili söyleyeceklerim bitmiştir.

Hocam şu yazdıklarınızı ilk mesajda yazmış olsanız emin olun cevabım farklı olurdu. (Kısmen aşağıdaki gibi.)

İş kazaları konusunda söylediklerinize katılıyorum. Özellikle son zamanlarda yaşanan maden kazalarından sonra bu ihmalleri görmemek doğru olmaz. Ki burada basit bir projeden değil nükleer santralden bahsediyoruz. Kesinlikle oldu bittiye getirilecek bir şey değil. Yıllardır da Türkiye'nin nükleer santral projesi üzerinde çalıştığını biliyoruz. Nükleer santral konusunda gereken önlemlerin alınacağını düşünüyorum. Hatta bu önlemler alınmadan da bu işe başlanılması da saçma olacaktır. Elbette benim gibi düşünmeyenler de olacaktır. Fakat şu da unutulmamalıdır ki ülkeyi büyük ölçüde kalkındıracak bir projeden bahsediyoruz.
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Hocam şu yazdıklarınızı ilk mesajda yazmış olsanız emin olun cevabım farklı olurdu. (Kısmen aşağıdaki gibi.)

İş kazaları konusunda söylediklerinize katılıyorum. Özellikle son zamanlarda yaşanan maden kazalarından sonra bu ihmalleri görmemek doğru olmaz. Ki burada basit bir projeden değil nükleer santralden bahsediyoruz. Kesinlikle oldu bittiye getirilecek bir şey değil. Yıllardır da Türkiye'nin nükleer santral projesi üzerinde çalıştığını biliyoruz. Nükleer santral konusunda gereken önlemlerin alınacağını düşünüyorum şahsen. Elbette benim gibi düşünmeyenler de olacaktır. Fakat şu da unutulmamalıdır ki ülkeyi büyük ölçüde kalkındıracak bir projeden bahsediyoruz.

Hocam ordaki cümleyi, daha etkili olabilmesine adına o şekilde yazdım. Çünkü ilgili arkadaş "...sene 2015 projesi bile insanımıza rahatsızlık veren bir santralimiz olacak. Her gün bir eylem, bir provoke." cümlesiyle olaya o kadar yüzeysel bakmış ki... Dayanamadım...

Herseye rağmen anlayışınız için çok teşekkür ederim isousluer hocam...
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
Komşu ülkelerin hepsinde var insanımız her şekilde etkileniyor zaten nükleer santral kurmamak ahmaklıktır bence :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al