wmaraci reklam
lidertakipci

Navy SEO olarak SORULARINIZA CEVAP veriyoruz! (Ücretsiz)

508 Mesajlar 58.038 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Robotech Robotech WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar sayın hocam wp de merhaba dünya yazan bölüm satır nasıl nereden kaldırılır (yazıyı kaldırıyorum fakat satır kalkmıyor ve görüntüyü bozuyor.)

wmaraci
reklam

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba hocam 2 aylık yabancı video sitem var. açıklama kısmını pek giremiyorum bende genel olarak şu kalıbı kullanıyorum Watch Taylor Swift - Blank Space full video. koyu yazdıgım yerler kalıp olarak kullanıyorum ve etiket girmiyorum siz ne önerirsiniz bu konuda?

iLLegaL13 iLLegaL13 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Galerici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam merhabalar böyle bir hizmet verdiğiniz için çok çok teşekkürler. Güzel yerlerde bir web sitem vardı ancak bazı SEO çalışmalar yapınca ters tepti sanırım 1. sayfa olan site şuan da 4. sayfalara geriledi anahtar kelimesinde. Bu durum beni çok ters etkiledi tabi ki siteyi Özel mesaj olarak iletiyorum cevap verirseniz sevinirim.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

th3laststand adlı üyeden alıntı

İmzamdaki Sayfa İçin Düşünceleriniz Nedir Napılabilir ? seo vb.

Merhaba siteniz daha önceki cevapladığımız sitelerle aynı sektörde o cevapları inceleyebilirsiniz.

MrB adlı üyeden alıntı

Şuan bir dizin sitesi olarak işliyor. Kendi içinde özel bir reklam ağı ve sorularınıza cevap veren bir yapay zekası var. Bu gece itibari ilede spider sisteminin bitireceğim kısaca kendi çapında bir arama motoru diyebilirim

Şuan için anahtar kelime olarak çalışmak erken olur. Hit yapmış sitelere reklam vererek ve reklam ağınıza siteleri ekleyerek / anlaşarak siteyi toplayabilirsiniz.

Robotech adlı üyeden alıntı

Merhabalar sayın hocam wp de merhaba dünya yazan bölüm satır nasıl nereden kaldırılır (yazıyı kaldırıyorum fakat satır kalkmıyor ve görüntüyü bozuyor.)

Sadece seo konusunda yardımcı oluyoruz. Forumdaki yazılımcı arkadaşlardan destek alabilirsiniz.

ceyzer adlı üyeden alıntı

merhaba hocam 2 aylık yabancı video sitem var. açıklama kısmını pek giremiyorum bende genel olarak şu kalıbı kullanıyorum Watch Taylor Swift - Blank Space full video. koyu yazdıgım yerler kalıp olarak kullanıyorum ve etiket girmiyorum siz ne önerirsiniz bu konuda?

Etiket ve açıklama girmenizi öneriyoruz.

iLLegaL13 adlı üyeden alıntı

Hocam merhabalar böyle bir hizmet verdiğiniz için çok çok teşekkürler. Güzel yerlerde bir web sitem vardı ancak bazı SEO çalışmalar yapınca ters tepti sanırım 1. sayfa olan site şuan da 4. sayfalara geriledi anahtar kelimesinde. Bu durum beni çok ters etkiledi tabi ki siteyi Özel mesaj olarak iletiyorum cevap verirseniz sevinirim.

Öncelikle bu sorun büyük ihtimal bilinçsiz bir şekilde yapıldığı için ters tepki almıştır. Daha kaliteli yerlerden seo hizmeti alarak bu durumu tersine çevirebilirsiniz.

Bilginiz mevcut ise sosyal medya, paravan çalışmalarıyla destekleyebilirsiniz.
iLLegaL13

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bugra06 bugra06 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği Adayı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 17, (%100)
hocam şimdi 1-2 hafta önce OkulSayaclari.com sitemi açtım sitem ilgili aramaların ilk 500 ünde hiç yok kendim forum sitelerinin tanıtım kısmına yazdıklarım ilk 15 e 20 ye girmiş durumda orjinal site ilk 500 de yok ? bu nasıl oldu bi açıklayabilirmisin şimdiden teşekkürler

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

bugra06 adlı üyeden alıntı

hocam şimdi 1-2 hafta önce OkulSayaclari.com sitemi açtım sitem ilgili aramaların ilk 500 ünde hiç yok kendim forum sitelerinin tanıtım kısmına yazdıklarım ilk 15 e 20 ye girmiş durumda orjinal site ilk 500 de yok ? bu nasıl oldu bi açıklayabilirmisin şimdiden teşekkürler

Öncelikle sitenizden bir şey olmadığından sadece bir kaç indexleme yapmakta. Forumlarda ise sağlam geçmiş ve kalite bulunuyor doğal olarak onlar sizi geçecektir.

Elit Elit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhendiz
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 50 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Benim imzadaki site futurenet aramasında 2. sayfada idi, 2 haftadır anasayfa aramalardan kayboldu, sebebi nedir hocam?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

Elit adlı üyeden alıntı

Benim imzadaki site futurenet aramasında 2. sayfada idi, 2 haftadır anasayfa aramalardan kayboldu, sebebi nedir hocam?

Google dalgalanmaları bu aralar sıklıkla olduğu için olabilir. Kelime domain isminiz ve aranma hacmi düşük olduğundan yakın zamanda tekrar yerine oturur. Daha hızlı oturması için sosyal medya ve webmaster sitelerinden yardım alabilirsin.
Elit

kişi bu mesajı beğendi.

bugra06 bugra06 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisliği Adayı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 17, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Öncelikle sitenizden bir şey olmadığından sadece bir kaç indexleme yapmakta. Forumlarda ise sağlam geçmiş ve kalite bulunuyor doğal olarak onlar sizi geçecektir.

ben anasayfayı aynen farklı linklere koysam googleye sitemap yollasam zararı olurmu
example: okulsayaclari.com/okullarin-kapanmasına-ne-kadar-var.html gibi

thecaptaiinn thecaptaiinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 58 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Mrb ben ingilizce içerikli elbise fotoları sitesi açtım sadece fotoğraf ... nasıl bir seo, etiket vs yapmam gerekiyor

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al