Selamun aleyküm kıymetli ustalarım ve arkadaşlarım,
Ben kullanımımda olan bir sitede sade ve güzel bir görünüm vermek amacıyla aşağıda görüldüğü şekilde konu başlıklarını URL'yi aldıktan sonra değiştiriyordum kodlama (bilgim yetersiz olduğu için). Ve bunun #Blacksheep kardeşimiz sayesinde yanlış bir uygulama olduğunu öğrendim.

Uranyum nedir ve nerelerde kullanılır? (Olması gereken)
Uranyum yatakları çıkarıldığı ülkelerin ekonomisine ciddi katkıda bulunduğundan dolayı uranyum nerede çıkarılır konusu madem bilimcilerin ilgi alanlarına girmektedir. Uranyum kullanım alanları bakımından en değerli madenler arasında yer almaktadır ve ülkemizde bol miktarda rezervi bulunmaktadır. bilgilik.net/uranyum-nedir-ve-nerelerde-kullanılır.html

Uranyum (Benim yaptığım)

Uranyum yatakları çıkarıldığı ülkelerin ekonomisine ciddi katkıda bulunduğundan dolayı uranyum nerede çıkarılır konusu madem bilimcilerin ilgi alanlarına girmektedir. Uranyum kullanım alanları bakımından en değerli madenler arasında yer almaktadır ve ülkemizde bol miktarda rezervi bulunmaktadır. bilgilik.net/uranyum-nedir-ve-nerelerde-kullanılır.html

Bu nedenle farklı bir şey denemek istiyorum. Yardımınıza ihtiyacım var. Kodlar ile Uranyum kelimesinden sonrasını ("Uranyum nedir ve nerelerde kullanılır? ") yok edebilir miyim veya farklı bir renkte gösterebilir miyim ve bunu nasıl yapabilirim?

Uranyum (Öncelikli olarak olmasını istediğim)

Uranyum nedir ve nerelerde kullanılır? (İlki zor ise olmasını istediğim)