wmaraci reklam
lidertakipci

Kolayından nasıl dergi hazırlayabilirim?

7 Mesajlar 632 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba arkadaşlar çoktandır aklımda bir projem var hayata geçirmek için yardımlarınıza ihtiyacım var ,kendi memleketime özgü bir mizah dergisi çıkarmak istiyorum ,bunun için ilk olarak ne yapmam lazım ?bir yerden izin falan almam gerekiyormu? ve en önemlisi bir dergi hazırlamak için bunun bir yazılımı,programı falan varmıdır mesela her sayfası hazır olacak ben sadece resim ve yazıları girecem direk baskıya göndereceğim bir yazılım yada program yokmu yardımcı olursanız çok sevinirim

wmaraci
reklam

blitzx blitzx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam bu dediğin işler çok masraflı hadi paran vardır onu geçtim zaman lazım :)
Baskı kalitesi nasıl bir şey istiyorsun?Ayrıca kaç para satacaksın?Hadi sattın diyelim kaç tane üye kayıt yapabileceksin?kaç kişi alır bunları bence hesapla öyle gir :)
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

blitzx adlı üyeden alıntı

Hocam bu dediğin işler çok masraflı hadi paran vardır onu geçtim zaman lazım :)
Baskı kalitesi nasıl bir şey istiyorsun?Ayrıca kaç para satacaksın?Hadi sattın diyelim kaç tane üye kayıt yapabileceksin?kaç kişi alır bunları bence hesapla öyle gir :)

yorumunuz için teşekkürler hocam
masraflar için sponsor firma bulacam,reklam alacam para ile saılmayacak bedava dağıtılacak bunları hepsini ayarlayabilirim benim için önemli olan dergimi hayata geçirmek :)

• Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam sizin dediğiniz şuna benziyor;Şirket olmam lazım.Bence şirketten önce dergiyi nasıl pazarlayabilirsiniz onu düşünün.Şirket açmak yada ne bileyim sponsor firma bulmak bunlar kolay iş.Sonuçta tanıdığınız godoman dediğimiz türden abileriniz,dayılarınız vardır gidersiniz yardım eder.Sonrası?
Ayrıca bunlar için bazı programları bilmek gerek?Bunlara ne kadar hakimsiniz?Hevesinizi kırmak istemiyorum.Yanlız 2 ay sonra keşke başlamasaydım hayatım karardı diyeceğinize şimdiden hesaplayın öyle girin derim :)
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

Hocam sizin dediğiniz şuna benziyor;Şirket olmam lazım.Bence şirketten önce dergiyi nasıl pazarlayabilirsiniz onu düşünün.Şirket açmak yada ne bileyim sponsor firma bulmak bunlar kolay iş.Sonuçta tanıdığınız godoman dediğimiz türden abileriniz,dayılarınız vardır gidersiniz yardım eder.Sonrası?
Ayrıca bunlar için bazı programları bilmek gerek?Bunlara ne kadar hakimsiniz?Hevesinizi kırmak istemiyorum.Yanlız 2 ay sonra keşke başlamasaydım hayatım karardı diyeceğinize şimdiden hesaplayın öyle girin derim :)

yorumunuz için teşekkürler hocam benim pazarlama gibi bir derdim yok bir defalığına hayalimi gerçekleştireyim ilerisinde Allah kerimdir

• Üyelik 15.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
o zaman kolay gelsin :) Bence yakınınızda matbacıya falan sormanız lazım
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

o zaman kolay gelsin :) Bence yakınınızda matbacıya falan sormanız lazım

matbaacıyı biliyorum hocam benimde reklamcılık deneyimim var ben bu işin bir kolay yolunu arıyorum bölümler hazır olucak bana sadece resimleri ve yazıları yerleştirmek kalacak :)

Ek Olarak: ayrıyeten burda karikatur çizebilen bir arkadaş varmı ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al