freelance iş ilanları

Adsense başvurum onaylanmadı

33 Mesajlar 3.741 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Siteniz.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.
Kayıt Dosyaları
Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi siteniz.com'da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Reklamlar
Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Çerezler (Cookies)
“Cookie - Çerez” kelimesi web sayfası sunucusunun sizin bilgisayarınızın hard diskine yerleştirdiği ufak bir text dosyasını tanımlamak için kullanılmaktadır. Sitemizin bazı bölümlerinde kullanıcı kolaylığı sağlamak için çerez kullanılıyor olabilir. Ayrıca sitede mevcut bulunan reklamlar aracılığıyla, reklam verilerinin toplanması için cookie ve web beacon kullanılıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, isteğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellemeniz mümkündür.

Dış Bağlantılar
siteniz.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. siteniz.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

İletişim
siteniz.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize mail[at]maill.com adresinden iletebilirsiniz.

Buyrun örnek

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
reklam

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Siteniz.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve sitemizde geçirdiğiniz süre zarfında bunu sağlamak için çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.
Kayıt Dosyaları
Birçok standard web sunucusunda olduğu gibi siteniz.com'da istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutmaktadır. Bu dosyalar; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standard bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.Ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmemektedir.

Reklamlar
Sitemizde dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayınlamaktayız (Google, v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız mümkün değildir. Biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Çerezler (Cookies)
“Cookie - Çerez” kelimesi web sayfası sunucusunun sizin bilgisayarınızın hard diskine yerleştirdiği ufak bir text dosyasını tanımlamak için kullanılmaktadır. Sitemizin bazı bölümlerinde kullanıcı kolaylığı sağlamak için çerez kullanılıyor olabilir. Ayrıca sitede mevcut bulunan reklamlar aracılığıyla, reklam verilerinin toplanması için cookie ve web beacon kullanılıyor olabilir. Bu tamamen sizin izninizle gerçekleşiyor olup, isteğiniz dahilinde internet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek bunu engellemeniz mümkündür.

Dış Bağlantılar
siteniz.com sitesi, sayfalarından farklı internet adreslerine bağlantı vermektedir. siteniz.com link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin içeriklerinden veya gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak “atıfta bulunma” olarak değerlendirilmektedir.

İletişim
siteniz.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize mail[at]maill.com adresinden iletebilirsiniz.

gün boyu bunu aradım canım kardeşim sagol varol ama öglenden hallettim imzamdaki sayfama girip bakarsan görürsün sag üstte. yanlışlıgım vb. varsa düzeltirsen sevnrm sayfa için yapılcak başka birşey varmı teşekkürler.
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Olmuyor kardesim hicbir sekilde Google'a akil sir ermiyor.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Sirvaliente adlı üyeden alıntı

Olmuyor kardesim hicbir sekilde Google'a akil sir ermiyor.

sıyırcam vallaha kafayı şu an google analizden bakyorm 1 haftadır 250 altına düşmüyorum sayfa daha 1 aylık ve bu bir tarif sayfası :) 1 aylık siteden daha ne bekliyorlar merak ediyorm :D + son 2-3 gündür 450 350 arasındaym

wmaraci
wmaraci

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

FatihKoray adlı üyeden alıntı

Dostum Adsense yazdığın yazıya bakmıyor. websitene giriş yapan sayısı 3,000 veya 3500 gibi olsun kabul edilir..

Benim blog 10000 kişiyi aştı gizlilik politika var tüm yazılar bana ait 120 adet makale var 4 aydır yayında ve her seferinde yetersiz içerikten red ben anlamıyorum ve çözebilmiş değilim
Sitede bu http://tarihvekomplo.blogspot.com.tr

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

koz4 adlı üyeden alıntı

Benim blog 10000 kişiyi aştı gizlilik politika var tüm yazılar bana ait 120 adet makale var 4 aydır yayında ve her seferinde yetersiz içerikten red ben anlamıyorum ve çözebilmiş değilim

valla iyi sabırlıymışsın bende 70 içerik oldu şu an telaşlandım sayfanın ingilizce halini açmayı bile düşünüyorum artık ingilizce sayfalarda daaha cabuk adense veriliyor diye duydum

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

th3laststand adlı üyeden alıntı

valla iyi sabırlıymışsın bende 70 içerik oldu şu an telaşlandım sayfanın ingilizce halini açmayı bile düşünüyorum artık ingilizce sayfalarda daaha cabuk adense veriliyor diye duydum

Hocam çok üzülüyorum ama ne yapalım hala uğraşıyorum İngilizce sitelerin daha kolay kabul edildiğini bende okudum kolay gelsin

FatihKoray FatihKoray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

koz4 adlı üyeden alıntı

İsterseniz yardımcı olabilirim.

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

FatihKoray adlı üyeden alıntı

İsterseniz yardımcı olabilirim.

ne ile ilgili ? :D banada olsan :D

FatihKoray FatihKoray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

th3laststand adlı üyeden alıntı

ne ile ilgili ? :D banada olsan :D

Elbette sizede yardımcı olabilirim. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al