wmaraci reklam
lidertakipci

adsense yardım

10 Mesajlar 815 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

serkanes serkanes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SAP
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 5 / 29
  • Ticaret 15, (%100)
aktif bir adsense hesabım var.
bu hesap ile adsense kabul edilmemiş diğer siteme reklam alabilir miyim?

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
kurallar dahilinde alabilirsin

• Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SAP
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 5 / 29
  • Ticaret 15, (%100)

Panarogga adlı üyeden alıntı

kurallar dahilinde alabilirsin

kurallar derken sitede adsenseye aykırı bir durum yok.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
o zaman ekleyebilirsin

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SAP
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 5 / 29
  • Ticaret 15, (%100)
adsense hesabımda sıkıntı olmaz değil mi? sonuçta adsenseye kabul edilmeyen bir siteye reklam ekliyorum

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam önce siteyi adsense ekliyorsun. Hesaba girip çark işaretine tıklayıp ayarlara gidin daha sonra yetkilendirme menüsünden site adresini ekleyin. Daha sonra aldığın reklam kodunu siteye uygun bir yere ekliyorsun. En fazla 3 reklam olacak şekilde. Daha sonra adsense reklam için o siteyi onaylarsa reklamlar gözükmeye başlıyor sen bir şeye karışmıyorsun ve adsense mailine bildirim maili geliyor. Sitenin sahibi sen olduğun için sıkıntı çıkmaz. Bildiğim kadarıyla 500(yanlış biliyor olabilirim) tane siteye tek adsense den reklam ekleyebilirsiniz. Daha önce kabul edilmediyse yine edilmez anlamına gelmez bu arada deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Hocam önce siteyi adsense ekliyorsun. Hesaba girip çark işaretine tıklayıp ayarlara gidin daha sonra yetkilendirme menüsünden site adresini ekleyin. Daha sonra aldığın reklam kodunu siteye uygun bir yere ekliyorsun. En fazla 3 reklam olacak şekilde. Daha sonra adsense reklam için o siteyi onaylarsa reklamlar gözükmeye başlıyor sen bir şeye karışmıyorsun ve adsense mailine bildirim maili geliyor. Sitenin sahibi sen olduğun için sıkıntı çıkmaz. Bildiğim kadarıyla 500(yanlış biliyor olabilirim) tane siteye tek adsense den reklam ekleyebilirsiniz. Daha önce kabul edilmediyse yine edilmez anlamına gelmez bu arada deneyin bir şey kaybetmezsiniz.

Bakın bunu bilmiyordum. Ben şimdi kendi adsense reklamımı başka siteye koyuyorum ama o sitenin de onaylanması gerekiyor ayrıca öyle mi ? Yani adsense olmaya site yeni bir adsense başvuru yapmış gibi oluyor, doğru anladım değil mi hocam ? Adsense var diye çat çut kafamıza göre koyamıyoruz yani istediğimiz sitelere ? :)

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Bakın bunu bilmiyordum. Ben şimdi kendi adsense reklamımı başka siteye koyuyorum ama o sitenin de onaylanması gerekiyor ayrıca öyle mi ? Yani adsense olmaya site yeni bir adsense başvuru yapmış gibi oluyor, doğru anladım değil mi hocam ? Adsense var diye çat çut kafamıza göre koyamıyoruz yani istediğimiz sitelere ? :)

Hayır tabi ki ikinci onay denilen mevzu bu işte. Sağlam bir site üzerinden ya da diğer yollardan blogger ya da diğer google iş ortakları sayesinde bir adsense alınabiliyor kolayca. Asıl mevzu adsense almak değil zaten adsense için reklamı göstereceğin siteyi kabul ettirmek. Barındırma iş ortağı dışı bir web site denilen aslında google amcanın evlatları olmayan yerlerden bahs edilir ayrıntılı bilgi için şu adrese bakını: https://support.google.com/adsense/answer/2534771 Özetle doğru anladınız :)

cingan cingan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 44 / 33
  • Ticaret 111, (%100)
Hocam Benim bildiğim Adsenseyi bir kere aldınız mı kuralları ihlal etmeden istediğiniz siteyi ekleyebilirsiniz Benim geçen sene üzerine adsense aldığım site vardı adsenseyi aldıktan 1 ay sonra siteyi sattım kendime 3 ay önce yeni bir site açtım ve 2 ay öncede panelden önce siteyi ekledim daha sonrada reklamları hiç bir sıkıntı olmadı eşiği geçmediğim için para çekemiyorum fakat kazancım görünüyor

Dangerous Dangerous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Internet Systems Administrator
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 12 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Google Adsense kurallarına aykırı bir davranış ve hareket yok ise elbette alabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al