wmaraci reklam

İngilizce Site İle Adense Alma İmkanı ?

6 Mesajlar 541 Okunma
smmexpress

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
Yaptığım adense başvurum kabul edildi böyle bir fikirden vazgeçtim konu kilitlenebilr

wmaraci
reklam

Kart Kart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 16 / 38
  • Ticaret 7, (%71)
Merhaba
Yabancı sektörde adsense kolay veriliyor.
Siteniz kesinlikle kopya almamak şartıyla hemen onay alabilirsiniz.

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
evet 2-3 günde almıştım adsense onayını, ingilizce mmo oyun sitem için, ama sitenin tasarımına önem verin güzel görünsün , öyle olduğu zaman daha kolay veriyorlar. bir tıka 2 $ dolar kazanmıştım cezayirden biri tıklamıştı yani baya kazandırır ziyaretçiniz olursa.

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

Kart adlı üyeden alıntı

Merhaba
Yabancı sektörde adsense kolay veriliyor.
Siteniz kesinlikle kopya almamak şartıyla hemen onay alabilirsiniz.

kopya degil az buçuk ingilizcem var birazda google çeviri sağolsun saten kendi sayfamdaki tarifler benim özgün onları kalıplaşmış sözcüklerle ingilizceye çevirip paylaşırım diye düşünüyorum ?

Ek Olarak:

freetorrent adlı üyeden alıntı

evet 2-3 günde almıştım adsense onayını, ingilizce mmo oyun sitem için, ama sitenin tasarımına önem verin güzel görünsün , öyle olduğu zaman daha kolay veriyorlar. bir tıka 2 $ dolar kazanmıştım cezayirden biri tıklamıştı yani baya kazandırır ziyaretçiniz olursa.

2 dolar mı :) çok iyiymiş imzamdaki sayfaya girip bakarsanız tema olarak bunun ingilizce dil destegi var bunun aynısını kullanacağım zorluk yaşamamak için tarifler de kendi tariflerim olucak. sadece google çeviri ve kendim biraz çeviri yapacagım ortalama bi 20 30 tariften sonra başvuru yaparım yanlız merak ettiğim şey host u napacgım yeni bir host lokasyonu tr dışında mı olucak yoksa kullandıgım host sınırsız site barındırma mevcut 2. site olarak onu mu göstermeliyim ?

wmaraci
wmaraci

Kart Kart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 16 / 38
  • Ticaret 7, (%71)

th3laststand adlı üyeden alıntı

kopya degil az buçuk ingilizcem var birazda google çeviri sağolsun saten kendi sayfamdaki tarifler benim özgün onları kalıplaşmış sözcüklerle ingilizceye çevirip paylaşırım diye düşünüyorum ?

Ek Olarak:

2 dolar mı :) çok iyiymiş imzamdaki sayfaya girip bakarsanız tema olarak bunun ingilizce dil destegi var bunun aynısını kullanacağım zorluk yaşamamak için tarifler de kendi tariflerim olucak. sadece google çeviri ve kendim biraz çeviri yapacagım ortalama bi 20 30 tariften sonra başvuru yaparım yanlız merak ettiğim şey host u napacgım yeni bir host lokasyonu tr dışında mı olucak yoksa kullandıgım host sınırsız site barındırma mevcut 2. site olarak onu mu göstermeliyim ?

Peki olabilir.
2 gün içerisinde 1. onay onaylanır 1 hafta içersindede 2 onay geliyor.

Ek Olarak: Size önerim araştırıp bu işin içine girin hangi anahtar kelimeler kazandırıyor hangisi ziyaretçinin ilgisini çeker rakiplerinizi inceleyeyin ona göre sitenizi içerikle doldurun

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
temanız gayet güzelmiş , ziyaretçileriniz yabancı ülkeden olacağı için sitenize bağlanırken hız konusunda sorun yaşamamaları için yabancı lokasyonda açın bence daha faydalı olur , benim başka bir yabancı sitem fransa lokasyonda her ne hikmetse fransadan çok ziyaretçi geliyor : )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al