Sıfır Bütçe ile Yazılım Ofisi Açmak/Deneyeceğiz :)
Merhabalar daha önce bir kaç konu daha açıp ortak aradığımı vs. belirtmiştim şimdi ise tüm aşamalar bitti ve sıfır bütçe ile bir ofis açmayı deneyeceğiz ..

Cebimizde çok az bir para var ancak elimizde hazır bir çok da iş var buna güvenerek ve risk alarak bir şeyler yapacağız..

Sizde bu konuyu takip ederseniz aşama-aşama fotoğraflarımızı yaptığımız işleri yayınlamayı düşünüyorum...

Fikir öneri görüşleriniz her şeye açığız.

Bu paylaşımın amacı başarabilirsek tüm arkadaşlarıma örnek olmaktır.

Gelişme 1: Ankara Ulus Rüzgarlı bölgesinde iş hanı 2.katta bir ofis için pazarlık yaptım ve kira kontrat için pazartesiyi bekliyoruz. Elimde görseller var ancak daha bir şey belli olmadan yayınlamanın etik olmadığını düşünüyorum pazartesiyi bekleyelim bakalım
Gelişme 2: Bugün gidip ofisi kiraladık anahtarlarımızı aldık. Ancak hemen yan tarafındaki ofis boşaltılıcakmış ve orda bir dünya eşya varmış aynı mal sahibinin olduğu için 4 gün kadar bekleyip orayı kiralamayı düşündük haliyle...
Hayırlısı olsun diyelim şimdilik böyle :)
Konu Multi:http://www.***.net/webmaster-genel-konular-sorunlar/1444997-sifir-butce-ile-yazilim-ofisi-acmak-deneyecegiz.html#post1070450474

Gelişme 4: Boya 2 günde bitti kaç kat attık bilmiyoruz yeşili kapatmak zor oldu :)