insanlar öneri verdiği zaman neden direk kişiyi aşşağıya çekme çabasına girer bu konu sahipleri anlamıyorum. Eğer alan adında "mavi" varsa sitede de bu tarz çalışmalar olmalı. Üstelik "tema" ve logo çöp bir durumda. En kısa zamanda değiştirmenizi diliyorum yoksa bu tarz bir temayla değil blog girmek google'da hite bile giremezsiniz. İnsaları neden aşağıya çekmeye çalışayım ki. Sizde aynı konuya takılmışsınız. Sitenizin hit almasını sağlayan ürettiğiniz içeriğinizdir. "Google'da hite bile giremezsiniz" gibi bir yorum yapmanız gerçekten sizinde bu işlerin başında olduğunuzu gösterir. Görselliğe takılarak çok şeyi kaçırıyosunuz aslında. Önemli olan içeriktir. Bill Gates'in dediği gibi "content is the king" ki kurduğum site yeni bir site değil ki alexa tr sıralaması 2k olan ve bir çok anahtar kelimede de birinci sırada çıkan bir wordpress blogu. İster tema yıkılsın ister logo yıkılsın. Sen veya şahışlar yaratığım temaya değil gereksinim duyduğu bilgiye bakar. Siz istediğiniz kadar sitenizi görsel olarak tasarlayın içeriğiniz olmadıktan sonra 1 adım ötesine gidemezsiniz.