freelance iş ilanları

Sosyal Bir Proje İçin Destek Olalım!!!

13 Mesajlar 1.826 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

bankagundem adlı üyeden alıntı

Bakın arkadaşlar konu Türklük Kürtlük veya başka birşey değil ben insanlık adına bir proje var diyorum sizin gidip takıldığınız konu neresi burda mesajı çarpıtan ben değil sizsiniz benim burda öyle bir niyetim yok ki ve ben konuda sizlede cebelleşmicem kaldırıyorum şimdi bakalım nerden taş atacaksınız.

Şimdi daha anlaşılır oldun, fakat sen ücreti mukabilinde bir projede gerçekleştirecek olsan, bu yazı üslubu ile proje tamamlamak zor olur.İnsanlar senin art niyet taşımadan yazdığın bir cümle dolayısı ile, seni uyarıyor.İlk yazdığın cevapta sence mantıklı konuştun mu ?

wmaraci
reklam

bankagundem bankagundem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 8 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Bir öğretmen olarak nacizane bir tavsiyede bulunayım. Ben sizi herhangi bir şeyle suçlamadım. Sadece söylemiş olduğunuz cümleden dolayı türk olmasam alınabilirdim, bunu dile getirdim.

Ayrıca kendimle çelişme gibi huylarım yoktur. Ama size tavsiye 'En büyük şeref türktür' diyen birisinin en azından türkçeyi bilmesini beklemek bir türk olarak hakkım.

Olup ta değil, olup da, Kürd'ü vs. kesme işareti ile ayrılmaz, büyük harfle de başlanmaz, tabiki değil tabii ki, birşey değil bir şey.

Kullanmadığın noktalama işaretlerinden bahsetmiyorum dahi.

Şu an çok pis 'prim' yapıyorum, evet. Ama türkçemizi düzgün kullanalım ki türk olmamızın bir anlamı olsun.

Şu an çok pis 'prim' yapıyorum, evet burası sizi ifade ediyor yeterince Türkçeyi siz çok iyi bildiğinizi vurgulamaya çalıştınız bende bir örnek vereyim Türkçe bir özel kelime büyük harfle yazılır hocam saygılar lütfen tartışma yaratacak bir şey yazmamanızı rica ediyorum.Anlayışınız için teşekkür ederim.
Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

www.fikirbuldum.net İş Fikirleri,Hediye Fikirleri,Bayilik Veren Firmalar

igunayCOM igunayCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emi Ajans / Founder
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 142 / 141
  • Ticaret 7, (%100)
Beyler, iki saattir yazılanları takip ediyorum. Her neyse yaşanmış bir olumsuzluk. Bence artık bunları bırakıp ortamı germeden, yaparım veya yapamam diyen arkadaşlarımıza meydanı bırakalım? Aksi takdirde bu konuşmaya moderatörer mutlaka el atar. Lütfen lüzumsuz tartışmaları bir kenara bırakıp konunun aslına dönün. Böyle kaliteli bir forumda bence bu kadar ucuz muhabbetlerin lüzumu yok. Mutlaka hepiniz birbirinize anlayış göstereceksinizdir. Lütfen biraz daha sükunet. Biraz daha anlayış.

Bir kavga esnasında biriniz ateş iken diğeriniz su olun! Yanlış hatırlamıyorsam Hz. Ali'nin sözüdür. Ateşi su söndürür. Vira Bismillah.. Bence uzatmayın?
Shrikeen benibenimlebirak

kişi bu mesajı beğendi.

Allah hepimize rahmet eylesin!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al