freelance iş ilanları

En İyi f/p Ürünü

22 Mesajlar 3.718 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Merhaba arkadaşlar;

Forumda sürekli telefon önerisi isteyen arkadaşlar oluyor. Bende hem kendi merakımı gidermek hem de bu arakdaşlara yardımcı olmak amacıyla bu konuyu açmak istedim. Herkes kendi görüşüyle en iyi bulduğu f/p ürünün yazarsa küçük bir rehber oluşturabiliriz diye düşünüyorum. Anket açacaktım ancak çok fazla ürün olduğu için yazmak daha iyi olur diye düşündüm.

Ben başlayayım;

Gerek teknik özellikleri, gerekse özelleştirilmiş yazılımı ve uygun fiyatıyla bence en iyi f/p ürünü Meizu MX4.

wmaraci
reklam

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
bence özellik olarak s6 ön safhalarda tasarım olarak iphone çakması yapılmış çoğu telefona kıyasla özellikleri hepsini geçiyor lg, asus, sony, htc, iphone, dayanıklılık olarak orta derecede su geçirmezliği yada toz geçirmezliği yok ama varmışcasına dayanabiliyor benchmark ve hız testleri iyi derecede, batarya ömrü diğer telefonlara göre daha uzun, kamera çekimleri kaliteli fakat alır mısın dersen zannetmiyorum sadece arkadaşlara tavsiye başka telefonlar için beklemedeyim

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

darkthepro adlı üyeden alıntı

bence özellik olarak s6 ön safhalarda tasarım olarak iphone çakması yapılmış çoğu telefona kıyasla özellikleri hepsini geçiyor lg, asus, sony, htc, iphone, dayanıklılık olarak orta derecede su geçirmezliği yada toz geçirmezliği yok ama varmışcasına dayanabiliyor benchmark ve hız testleri iyi derecede, batarya ömrü diğer telefonlara göre daha uzun, kamera çekimleri kaliteli fakat alır mısın dersen zannetmiyorum sadece arkadaşlara tavsiye başka telefonlar için beklemedeyim

Beklediğiniz telefonlar nelerdir acaba ? Birde S6 bir amiral gemi, dolayısıyla f/p olmak için biraz fazla gibi geldi bana.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Beklediğiniz telefonlar nelerdir acaba ? Birde S6 bir amiral gemi, dolayısıyla f/p olmak için biraz fazla gibi geldi bana.

herkes s6 amiral gemisi olarak görsede bana göre pek öyle gelmedi önceki seriye göre hiç bir şeyi değişmiş değil tek ram ve ekran çözünürlüğü , tasarımı zaten çakma özellikler bakımından daha önde nedeni ise telefon pazarında çoğu markanın adam gibi telefon çıkarmaması bence bir amiral gemisinden çok acil bir şekilde piyasaya çıkmış kruvazör gibi beklediğim ama aklımda HTC m9+ var yada yan ürünü amiral gemisi olmasada verdiğim paraya deyecek şeyler fakat hala beklemedeyim htc göre pek iyi yorumlar yok

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

herkes s6 amiral gemisi olarak görsede bana göre pek öyle gelmedi önceki seriye göre hiç bir şeyi değişmiş değil tek ram ve ekran çözünürlüğü , tasarımı zaten çakma özellikler bakımından daha önde nedeni ise telefon pazarında çoğu markanın adam gibi telefon çıkarmaması bence bir amiral gemisinden çok acil bir şekilde piyasaya çıkmış kruvazör gibi beklediğim ama aklımda HTC m9+ var yada yan ürünü amiral gemisi olmasada verdiğim paraya deyecek şeyler fakat hala beklemedeyim htc göre pek iyi yorumlar yok

Anladım hocam. Bahsettiklerinizde büyük oranda haklısınız.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Anladım hocam. Bahsettiklerinizde büyük oranda haklısınız.

maalesef öyle ben yıllarca sony telefonlarını kullandım kamera ve dayanıklılık olarak muazzamdı özellikleride diğer telefonlara kıyasla daha iyidi bu yıl yenilemeyi düşünüyordum fakat çoğu telefon yapımcısı beni hayal kırıklığına uğrattı resmen hiç bir özellik eklenmemiş ürünler piyasada

• Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

maalesef öyle ben yıllarca sony telefonlarını kullandım kamera ve dayanıklılık olarak muazzamdı özellikleride diğer telefonlara kıyasla daha iyidi bu yıl yenilemeyi düşünüyordum fakat çoğu telefon yapımcısı beni hayal kırıklığına uğrattı resmen hiç bir özellik eklenmemiş ürünler piyasada

Gelişmeler belli bir oranda durdu. Geçtiğimiz 1-2 yıl parmak izi tarayıcısı, 2K ve 4K ekranlar, kalp ritmi sensörü gibi tüketicilere heyecan verici gelişmelere tanık oldu. Ancak bir süre bu şekilde durgun olacak gibi görünüyor.

• Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

brown adlı üyeden alıntı

Gelişmeler belli bir oranda durdu. Geçtiğimiz 1-2 yıl parmak izi tarayıcısı, 2K ve 4K ekranlar, kalp ritmi sensörü gibi tüketicilere heyecan verici gelişmelere tanık oldu. Ancak bir süre bu şekilde durgun olacak gibi görünüyor.

aynen öyle f/p oranla durumu çok abartanlarda var yan serilerde ram ve işlemciyi 1 gb ve 1 ghz gibi rakamlar resmen kullanıcı mağdur edecek yeni nesil telefonlar e haliyle bu telefonlar yanında s6 gibileri amiral gibi gözüküyor

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Ben sadece geçen eylülden bu yana zorunlu olarak: discovery, discovery elite, blackberry curve, motorola motoluxe, s3, iphone 4s, htc desire 820 kullandım. Son olarak Note2 siyah ve beyaz geçti elime. Şuan beyazını kullanıyorum tamam yıl olarak eski bir telefon ama, ekranı büyük, hızı yerinde, oyun desen açıyor, takılma donma yok stabil. Ben bir sorunla karşılaşmadım ve hani 1400 verip aldığım ve 2 günde kırılan htc yada 650ye aldığım 4s gibi küçük ve donan bir telefon değil. Discovery alacaklar ise elite arka kapağı hoşuma gitmişti aldım ama gerçekten bir süre sonra fiziksel tuşu olmayan telefonlar insana rahatsızlık veriyor yatarken elin çarpıyor bişey oluyor. s3'e bin basan discovery var tabi o bir gerçek. Bence abi note2 alın keyfinize bakın, 700-900 arası piyasada tertemiz cihazlar var.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
F/p ürünü arayan arkadaşlar mutlaka GM 4G Android One'ı incelesinler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al