wmaraci reklam
lidertakipci

NS değiştirsem sorun olur mu ?

4 Mesajlar 633 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)
Merhabalar domain'im isimtescil de kayıtlı ve blogger yönlendirmeli. [CNAME ile oluyor bilirsiniz, kullananlar]

NS adreslerini dnspark kullansam , ana sayfam yani blogger yönlendirmesi gider mi ?

[AMACIM=]Subdomain oluşturmak istiyorum ve subdomain'i hosting ile kullanmak istiyorum da.

konuyu baltalamayın. Soruma cevap verin. Yok efendim neden diye sorular sormayın ! Sizene milletin işinden.

Şimdiden yardımcı olacaklara teşekkürler.

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.
wmaraci
reklam

Ersen16 Ersen16 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Bilişim Sektörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 72 / 35
  • Ticaret 4, (%100)
Hem bilmediğin bir konuda yardım almak istiyorsun hemde ilk mesajında asabice bir tavır takınmışın "Yok efendim neden diye sorular sormayın ! Sizene milletin işinden." bu kelimen üzerine sana vereceğim tek cevap banane senin sitenden olacaktır.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)

Ersen16 adlı üyeden alıntı

Hem bilmediğin bir konuda yardım almak istiyorsun hemde ilk mesajında asabice bir tavır takınmışın "Yok efendim neden diye sorular sormayın ! Sizene milletin işinden." bu kelimen üzerine sana vereceğim tek cevap banane senin sitenden olacaktır.

içimden geçenlerdi bende buna cevap vermem dedim..

UyuzWeb UyuzWeb Yardımsever Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Aircraft Powerplant
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 988
  • Beğeniler 40 / 200
  • Ticaret 24, (%100)

Ersen16 adlı üyeden alıntı

ceyzer adlı üyeden alıntı

içimden geçenlerdi bende buna cevap vermem dedim..

Bir önceki konuda işime karışanlar nedeniyle bunları yazdım. Olayı bilmiyorsunuz, Düşünsenize birşey yazıyorsunuz ve neden direk wordpress kullanmıyorsun gibisinden sorular geliyor. Bu tarz cevaplar bana soru olarak dönünce konu kaybolup gidiyor. Her türlü yere çekiliyor. Baştan söyledim ki konu kaymasın yine. Gerçi yine havada kaldı bir farkı olmadı. Sağolun güzel destekleriniz için !

Geri dönüş için mesajı alıntılayın.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al