Başka WM Forumu Açmak İsteyen!

29 Mesajlar 4.625 Okunma
smmexpress

Rednoize Rednoize Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1105
  • Beğeniler 577 / 331
  • Ticaret 18, (%100)
Bu yazımda son günlerde açılan webmaster forumlarından bahsedeceğim. Öncelikle şunu demek istiyorum ki bu webmaster forumları sponsor veya free hosting alarak olacak iş değil. Bu iş için bayağı emek gerekmekte. Tabii işin ehli olmakta lazım.

Neden bu yazıyı yazıyorum derseniz, zaten günümüzde popüler olan beş tane webmaster forumu var; Webmaster Sitesi, İyinet, ***, Fuub ve Wmaraci. Bunların haricinde kurulan (onların adını vermek istemiyorum) yaklaşık 10 tane daha kendi deyimleriyle webmaster forumları var. Belki içlerinden başarılı olabilecekleri çıkar fakat funpic'te barınan bir webmaster forumu ne kadar başarılı olabilir ki?

Yani şunu demek istiyorum lütfen her forum kurmayı bilen Webmaster Forumu açmasın. İllede site sahibi olmak isterseniz farklı kategorilere ve alanında profesyonel olduğunuz konulara değinin.

Ne zamandır bu konuda içimi dökmek istiyordum bugüne nasipmiş, bilgisayarı açar açmaz bunu yazdım. Okuduğun için teşekkürler :)
b3yaz OnuR1 Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Nevadia Nevadia MyBB Designer Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 53 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Evet haklısın hiç denenmemiş konulara yönelmelisiniz belki pazar payı nerdeyse oraya...

Raphael Raphael Wordpress & Seo Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek wmaster
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 55 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
Hehe birde forumlara gold, silver üyelik ekleyip seo danışmanlığı yapanlar var kendilerini daha da komik duruma düşürüyorlar :)

Hacca giden ateist...

cihatnet cihatnet Rüzgara kapılmış gidiyorm Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Proje Koordinatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 815
  • Beğeniler 442 / 99
  • Ticaret 14, (%100)
Her işe ustası el atsın değilmi kardeşim:) Yazdıklarınıa Harfi harfine katılıyorum..

wmaraci
wmaraci

OnuR1 OnuR1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen aynen katılıyorum.Madem çok webmaster ile ilgili birşeyler açmak istiyorsunuz Webmaster forumu accağınıza webmaster blogu açın daha iyi sizin için.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Rednoize adlı üyeden alıntı

Bu yazımda son günlerde açılan webmaster forumlarından bahsedeceğim. Öncelikle şunu demek istiyorum ki bu webmaster forumları sponsor veya free hosting alarak olacak iş değil. Bu iş için bayağı emek gerekmekte. Tabii işin ehli olmakta lazım.

Neden bu yazıyı yazıyorum derseniz, zaten günümüzde popüler olan beş tane webmaster forumu var; Webmaster Sitesi, İyinet, ***, Fuub ve Wmaraci. Bunların haricinde kurulan (onların adını vermek istemiyorum) yaklaşık 10 tane daha kendi deyimleriyle webmaster forumları var. Belki içlerinden başarılı olabilecekleri çıkar fakat funpic'te barınan bir webmaster forumu ne kadar başarılı olabilir ki?

Yani şunu demek istiyorum lütfen her forum kurmayı bilen Webmaster Forumu açmasın. İllede site sahibi olmak isterseniz farklı kategorilere ve alanında profesyonel olduğunuz konulara değinin.

Ne zamandır bu konuda içimi dökmek istiyordum bugüne nasipmiş, bilgisayarı açar açmaz bunu yazdım. Okuduğun için teşekkürler :)

İsteyen istediği siteyi açmakta özgürdür ve tabi ki isteyen istediği talepte de bulunmakta özgürdür. Wm forumu açan biri illa ki bu wm'la ilgili işinin ehli olması gerekmiyor o forum yöneticisidir. Yani o forumu yönetir o konu hakkında bilgi sahibi olmasına o kadarda gerek yoktur. Bu işi bilen kişilerce çevresi vardır der ki arkadaşlar böyle böyle forum açayım ben yönetici olurum sizde wm'la ilgili bilgili olduğunuz için moderatör süpermoderatör olursunuz vs. Yani aynı bir dergi gibi dergi çıkarmak isteyen 3-5 belki 10 kişi bir araya gelir derlerki böyle böyle dergi çıkaralım insanlara bilgi verelim derler. Aralarında modacı vardır o modayla ilgi yazı yazar ne biliyim teknolojiyle yakından ilgilenen biri vardır o da onu yapar. Eğer bir konu hakkında forum açabilmek için illa o konuyu çok iyi bilmen gerekiyorsa özellikle evcil hayvan forumlarını açanlar veteriner olmalıydı. Artık kimse wm forumu açmasın düşüncesinden çıkın artık. E her taraf kişisel blog kaynıyor android blog kaynıyor güncel blog kaynıyor e hadi onu brak haber siteleri kaynıyor eee ne dicez artık haber sitesi açmayın hürriyet mynet milliyet ekolay gibi siteler yeter mi dicez? Hangi sitenin nerelere geleceğini bilemeyiz kimseninde kararını engellemeye hakkımız yok. (senin için söylemiyorum) fakat wm forumu açan kişiyide çok kötü eleştirmeye hiç kimsenin hakkı yok.
wpuzmann

kişi bu mesajı beğendi.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1863
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Açıkcası benimde düşüncelerimi yansıtmışsın konuda yakın zamanda çok başarısız proje başlatıldı bunlara dur demek gerek.

b3yaz b3yaz WMAracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2048
  • Beğeniler 69 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

OnuR adlı üyeden alıntı

Aynen aynen katılıyorum.Madem çok webmaster ile ilgili birşeyler açmak istiyorsunuz Webmaster forumu accağınıza webmaster blogu açın daha iyi sizin için.

Bencede.

BurakBayir BurakBayir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek SEO
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Raphael adlı üyeden alıntı

Hehe birde forumlara gold, silver üyelik ekleyip seo danışmanlığı yapanlar var kendilerini daha da komik duruma düşürüyorlar :)

Webmastersitesi.com da CodeCBilisim nikiyle gold üyeyim. Seo danışmanlığı yapıyorum bunda yalnış olan nedir?

OnuR1 OnuR1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Burak Bayır adlı üyeden alıntı

Webmastersitesi.com da CodeCBilisim nikiyle gold üyeyim. Seo danışmanlığı yapıyorum bunda yalnış olan nedir?

Arkadaş yeni açılan sitelerden bahsetti kardeşim yanlış anlaşılma olmasın:)

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al