Kesinlikle yazılım ile kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sitenize pek göz gezdiremedim ama bunu size daha önce başka bir forumda, bakşa bir sorun için alıntı ile yanıtlamak istiyorum. Tabiki buda benim yorumumdur, sadece c+v felsefesine inanıyorum :) Ama bence sorun Google'da değil, senin web sitende..

Google'dan para kazanmak için bu reklamları sitenize koyuyorsunuz ama sitenizin yazılımları özgün değil. Yani bazıları hazır yazımlıları kurmak ile kalmıyor, birde eklentiler kullanıyorlar. Bu eklentilerin neredeyse hepsi dışarı link vermektedirler, dolayısıyla da organik olan ziyaretçi sayılarınızda bir düşüş yaşanmaktadır. Bu ani düşüşü ortadan kaldırmak için, hemen eklentileri pasif yapmanız gerekiyor. Bir önemli konu ise, kesinlikle reklamlar. Reklamların yerleşimi ve yazılımdaki yeri oldukça büyük önem taşıyor. Sonuç olarak özel bir haber yazılımında "etiketler" özelliği en önemli özelliktir ve bu etkiketler kısmındaki anahtar kelimelerin arasında 3 veya daha fazla boşluk olursa yayınlanan haberin hiçbir getirisi olamaz. Burada yazılım sorunları, eklenti sorunları, hatta sunucu sorunları, var ise class ip sorunları dikkate alınmalıdır.