wmaraci reklam
lidertakipci

yazıyı ayrı indexliyordu sayfayı ayrı şimdi...

3 Mesajlar 558 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ferhatasan ferhatasan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektrik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
bu işte profesyonel arkadaşlardan yardım bekliyorum sorunum şu ; otoanahtari.web.tr internet adresimde yazılardaki perma linkde aynı sayfadaki linkte aynı fakat içerikleri ve fotolaro ayrı ayrı geçtiğimiz aylarda her ikisinde ayrı ayrı indekslerken şimdi sadece sayfaları indexliyor örnek otoanahtari.web.tr/bmw-anahtari yazılarda otoanahtari.web.tr/bmw-anahtari sayfalar tabi bu benim acemiliğimden kaynaklanıyor her ikisininde sayfa başlıklarını aynı yazmışım aklıma yazılardaki linki değiştip mesala otoanahtari.web.tr/bmw-anahtari yerine otoanahtari.web.tr/bmwanahtarlari yapmak geliyor fakat kırık link olcak ve hitim azalacak diye düşünüyorum bu işten en az hasarla nasıl çıkarım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ek Olarak: üsteki otomobil anahtarları segmesinde bmw anahtarına tıklandıgında da sagda katagori secinden de bmw anahtarına tıklandıgında da aynı yazı cıkıyor fakat adminde ikisinde ayrı ayrı içerik var bunu nasıl cözerim arkadaşalar

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Yazılar ve sayfaların kalıcı bağlantılarını aynı yaptıysanız Wordpress Kalıcı Bağlantı ayarlarından Genel Ayarlar bölümünden yazı ismi adlı bağlantıyı seçin daha sonra alt kısımdan kategori temelli denilen kısma kategori etiket temelli denilen kısma etiket yazın.tüm bu işlemlerden sonra 301 redirect eklentisini kurun bu aşamada linklerini bu eklenti sayesinde yeni linklerinize index durumunuz zarar görmeden yönelndirebilirsiniz.manuel olarak tek tek değil de toplu yapamk isterseiz belirli bir süreç sonunda Google Webmaster Tools'daki 404 veren linkleri eklentiye import edip düzenlemeler yapabilirsiniz.İyi çalışmalar dilerim.
ferhatasan

kişi bu mesajı beğendi.

ferhatasan ferhatasan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek elektrik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
ben cok acemiyim bunu yapması için profesyonel bir arkadaşın yardımızı ihdiyaç duyacam bilgi için cok teşkkür ederim gercekten cok yaralı oldu.

Ek Olarak: iki adet aynı ismde bmw anahtarı perma linki var bunlardan birini değiştirip mesala bmw anahtar fiyatı şeklinde mi yapayım? bunu yaptıktan sonra katagori temeline;http://www.otoanahtari.web.tr/bmw-anahtar-fiyati/
etiket temelinede bmw anahtarı yazma gerekiyor değilmi daha sonrada premunyum seo eklentisi var oradaki 301 Link Redirect den add new link url kısmına http://www.otoanahtari.web.tr/bmw-anahtari/
URL Redirect: kısmına http://www.otoanahtari.web.tr/bmw-anahtar-fiyati/
yazma gerek sanırım ama kafa takılan bir soru var google bmw anahtarı yazıldıgında benim hangi linkimi indexler bnw anahtarı 8. sırad bu sıralam değişirmi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al