Artık yeni devir cihazlar olan akıllı telefonlar ve bu telefonların başında gelen android telefonlar için git gide artan uygulama ve oyun sayısı yüzünden daha geniş kitleye ulaşabilmek için açtığım android uygulama paylaşım sitesine bakmanızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Google play markette arama sisteminin çok gelişmiş olmaması bizi aradığımız şeylere zor ulaştırıyor ve tabiki başka siteler devreye giriyor. Özellikle oynanan oyunların daha zevkli geçmesi için kullanıcılar android oyun hileleri aramaya koyuluyorlar ya da ücretli olan oyunları bedava oynayabilmek için internetten arayışa giriyorlar. Henüz daha çok fazla site olmamasına rağmen hemen hemen tüm oyunların hileli ve ücretsiz sürümleri yayınlanmış durumda.
Bende bu listeye katılarak ama tamamen reklamsız bir site açarak ziyaretçilere daha geniş bir oyun ve program ağına ulaşmasını hedefliyorum, hile apk indir zamanla bilgisayar devri ceplerimize girmeye başladı artık aradığımız hemen hemen herşeyi telefonlar ile halletmeye başladık ve bu alana yönelim artmaya başladı. Yakında android telefonlar için sitemin uygulamasını yapmayı planlıyor ve direk olarak istenen oyun ve programları full versiyonda ya da hileli versiyonda telefonlara indirilebilecektir. Bana koyulduğum bu yolda ve açtığım bu sitede yorumlarınızı gönderebilir hatta yardımcı olmak isteyen ve bilgi sahibi arkadaşlarla görüşmek isterim. Günde yaklaşık 50 adet hileli oyun apk ve programın eklendiği blogumu devamlı güncel halde tutmak istiyorum.
Sizde sitemi ziyaret edip bana fikir sunmak isterseniz burdayim.
hileli oyun indir, apk indir

http://www.androapkindir.com