freelance iş ilanları

Adsense ile ilişkimiz.

5 Mesajlar 841 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SllcKYlldrM SllcKYlldrM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 84 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Daha önce Youtube kanalım için Adsense başvurusu yapmış onay almıştım. Sanırım forumda okumuştum Daha hızlı Adsense hesabını onaylamak blogda reklam yayınlamak için iyi bir yol gibi gelmişti. blogspot alan adlı sitemde bir türlü reklam yayınlayamadım. Sonradan öğrendim ki üst düzey bir hesap olmadan diğer sitelerinde yayın yapamıyor muşuz :)

Blogspot üzerinde olan olan siteme yeni bir domain aldım ve yeni bir başvuru daha yaptım, yine ret aldım. Tema ile ilgili sorun olabilir diye blogspot temalarından birini biraz şekle soktum ve bir başvuru daha, Yine ret...

Hırs yaptım wordpress'e geçtim tema buldum bir tane "Point" adı temanın oraya taşıdım komple siteyi blogspot ile hiç bağlantım kalmadı yine başvuru yaptım yine ret son reddedilme nedenim politikaya uyumlu değilmiş sitem. Şimdi bir başvuru daha yaptım fakat bu sefer Adsense hesabımdan değil kullandığım başka bir mail adresi ile. Yeni bir Adsense hesabı.

Sitenin içi biraz kopya ama içerikleri düzenleyerek ekliyorum genelde siteye, özgün yazılarda var ama kopyalar daha fazla.

• Başvuru yapmaya devam mı etmeliyim yoksa daha özgün bir hale gelmesini mi beklemeliyim?

• Bumerang üyesiyim oradan gelen içerikleri yayınlıyorum ve yazarkafeye yazı ekliyorum bu politikaya engel mi?

• Site görsel olarak uygun olmama gibi bir ihtimal var mı?

• Ve Sizce eksiklerim neler neleri düzeltmeliyim?

Biraz takıntılı biriyim bir el atın gözlerim görmemeye başladı 2 gündür :)

Site : www.dijitalbazaar.com

Yardımlarınız için Teşekkürler

Zihin fukara olunca, fikir ukala olur!
wmaraci
reklam

Restlesstr Restlesstr http://www.grafikmen.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 554
  • Beğeniler 41 / 107
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam valla bu adsense almayı ben zor bişey olarak görüyordum. Blog açtım bir tane içine başladım özgün yazı girmeye. 1 hafta sonra başvurdum. 3 gün sonra kabul edildim.

www.grafikmen.com | Grafik deposu.

SllcKYlldrM SllcKYlldrM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 84 / 20
  • Ticaret 2, (%100)

Restlesstr adlı üyeden alıntı

Hocam valla bu adsense almayı ben zor bişey olarak görüyordum. Blog açtım bir tane içine başladım özgün yazı girmeye. 1 hafta sonra başvurdum. 3 gün sonra kabul edildim.

Abartıyorum farkındayım ama sıkıntıyı net anlayabilsem yani sırf yazılar ise sorun devam edeceğim fakat kafa karışık biraz. :)

Zihin fukara olunca, fikir ukala olur!

th3laststand th3laststand WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek aşçı
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 1, (%100)
mesele adsense almak degil artık artık kaliteli içerikler sunarak uzun zamanlar o içerigi devam ettirebilmek yoksa günlük 3-5 tıklama ile kalıyoruz. bir çok site adsense reklamları var ve günlerce aylarca konu girilmemiş
SllcKYlldrM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
bende adsense beni banlasın falan diye baya baya illegal siteme ekledim adsense kodlarımı neyse 2-3 gün daha bıraktım 30tl olmuştu uyarı falan yapacaklar mı diye ama tık yok baktım bende kaldırdım şimdide ödeme eşiğini geçtiniz diye şöyle mesaj atmışlar :) Yani çok kasmayın siteniz uygunsa belli aralıklarla başvurmaya devam edin olmadı yeni bir site açıp başvurun.Siteniz gayet güzel görünüyor googleyi anlamakta güç.

Congratulations! Your earnings have reached the verification threshold, so we've started the process of verifying your account. This will prepare you to receive your first payment once you've earned the payment threshold.

To verify your account we automatically generate and mail a Personal Identification Number (PIN) to the payment address listed in your account. Once you receive your PIN, you'll need to enter it at the bottom of this page. In the meantime, your account remains active and you may continue to show ads and accrue earnings.
Enter your PIN
Most recent PIN was generated
May 29, 2015
PIN was sent to
TURKEY

Your PIN will be sent by post 3-5 days after the date listed above and may take 2-4 weeks to arrive depending on the postal service.

To verify your address, please enter your PIN as provided in the card sent to you by Google.

Please note that if your PIN is entered incorrectly three times, ad serving and account access will be suspended.
Enter your PIN

Submit PIN

Cancel

Your PIN is located
SllcKYlldrM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al