freelance iş ilanları

Blogumu iyileştirmem yardımcı olun

15 Mesajlar 2.465 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Sitede çok fazla resim var. Bunların boyutlarını olabildiğince küçük tutmaya çalış Furkan. Sayfayı aşağı kaydırırken bile kasma oluyor. Ayrıca ben netbook kullandığım için içinde Facebook, Twitter, Google+ olan pencere, sol tarafın bir kısmını kapatıyor. Bir de çok fazla dahili link sayısı var sitende. 1924 tanecik :)

wmaraci
reklam

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Sitede çok fazla resim var. Bunların boyutlarını olabildiğince küçük tutmaya çalış Furkan. Sayfayı aşağı kaydırırken bile kasma oluyor. Ayrıca ben netbook kullandığım için içinde Facebook, Twitter, Google+ olan pencere, sol tarafın bir kısmını kapatıyor. Bir de çok fazla dahili link sayısı var sitende. 1924 tanecik :)

Ya sağda ve solda belirli kategorilerden yazılar var. Onları kaldırsam yerine ne koyayım diye düşünüyorum :D

Are you alright?

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Bana kalırsa önce sitendeki şu Popüler Yazılar kısmını kaldır. :D İlla popüler yazılar olacaksa bari yazı link olarak yap. Böyle resimli kötü duruyor.

Not: Bahaneyle sana tavsiye verirken kendi sitemdeki eksiklikleri de gideriyorum :D

• Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Bana kalırsa önce sitendeki şu Popüler Yazılar kısmını kaldır. :D İlla popüler yazılar olacaksa bari yazı link olarak yap. Böyle resimli kötü duruyor.

Not: Bahaneyle sana tavsiye verirken kendi sitemdeki eksiklikleri de gideriyorum :D

Benim sayfa boyutunda sıkıntı var herhalde. Mesela mashable ile karşılaştıralım. Sayfa boyutu 144kb. Benimki 491kb :( Ama Pagespeed puanı benden düşük 75. Benimki 85. Bir türlü anlam veremedim :(

Are you alright?
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar yeni bir anket koydum. Bunun sebebi, arkadaşın biri "Bir yarışmaya katılsan hangi kategoride yazdığın belli değil :)" dedi. Bende bir göz attım hakkaten de öyle :) Genelde Teknoloji olsa da her türlü yazı var. Sizce blogum hangi kategoriye girer?

Are you alright?
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al