wmaraci reklam

TTNET kandırdı ve adıma sahte imza attı

34 Mesajlar 7.398 Okunma
wmaraci reklam

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)

semantik adlı üyeden alıntı

Herkes avukat olmuş, yorum yapıyor. Hiç kimse mantıklı ve kanuni yorum yapmamış.

Kardeşim git savcılığa suç duyurusunda bulun. Ne hakem heyeti, ne ses kaydı. Tek delil imzadır, gerisi hikaye. Ses kaydını bırakın video bile kesin kanıt, delil değildir hiçbir zaman. İMZA İMZA gerisi hikaye.

Yanlış hatırlamıyorsam bir ************** için dava açtığımda dosyayı inceledim, kargo şubesinden evrağı almadım demişti onun ayakta ve oturarak sol ve sağ 1'er sayfa imzasını almışlardı ve tespitte imzaların %90 oranında uyuştuğunu raporlamışlardı.

Büyük ihtimal sizin de karşı tarafında hakim huzurunda imzalarınızı alacaklar. İmza size ait değilse karşı taraf şapa oturacak. Bu süreçte dava açıldığı gibi zaten bayi size ulaşıp ağlamaya başlar.

Paramı vereceğini söyleyen bir firma için bugün sabah 11'de İŞKUR'a şikayet ettim ve 18 dakika sonra parayı hesabıma fazlasıyla yatırıp dilekçeyi geri almamı istediler. Burası Türkiye, dava açılmadan karar verilmeden kimse kimsenin hak hukukunu düşünmüyor.

Önce bayiyle görüşün, yerime imza attınız sanırım vs anlatın durumu. Saat 16:00'a kadar size zaman verdim. Avukat ile görüştüm tüm masraflar size girecek şekilde ağır bir dava ile karşı karşıya bırakıcam sizi, akıllı olun iptal edin de. Bak nasıl yola geliyorlar.

Bu süreçte evrakta sahtecilik başta olmak üzere duruma göre 2-3 suçtan tek bir dava açılacaktır. Davayı kazandıktan sonra faturalar da geçersiz olacağı için hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Size maliyeti de yok. Varsa biraz bütçeniz tanıdık bir avukat bulun, karşı taraftan tüm masrafı alır o fazlasıyla. Anlaşın sadece noter vekalet ücreti ödersiniz 50-100TL. Onu dahi dava sonunda talep edebilirsiniz.

Bütçeniz yoksa detaylı bilen arkadaşlar vardır, en kötü bana mesaj atın ben size bir dilekçe hazırlarım, götürün onu en yakın adalet sarayında nöbetçi savcıya teslim edin, sonrasını boşverin.

Geçmiş olsun.

Herkes avukat olmuş, yorum yapıyor. demişsin ve yorum yapmışsın, sanırım avukatsın(!)
Ben dahil bir çok kişi yardımcı olabilmek adına bildiklerini paylaşmış.

Saygılar.
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam 8 mBit internet hattına sahibim. İnternet hızım 2 katına çıktı. Şaşırdım durduk yere böyle olmasına. 2-3 gün sonra sürekli internetim düşmeye başladı. Fiber alt yapı yok mahallede. ***** aradım ve 16 mBit geçmek için talimat verdiğimi ve onayladığımı söylediler. Halbuki ben hiçbirşey onaylamadım ve haberim yoktu :) 48,00 TL ödediğim fatura 49,00 TL yapmışlar. 1 TL fark ile 16 mBit yükselmiş 2 yıl boyunca kullanabilecekmişim. Aslında iyi oldu haberimde yoktu böyle birşeyden ama müşterilerinden habersiz bunu yapmaları sahtekarlık.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
sesli onay olsa bile sizin yerinize imza atması bile suç, her türlü kazanırsınız.

http://www.alicankosedag.com.tr

semantik semantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 397
  • Beğeniler 6 / 84
  • Ticaret 22, (%100)

pierre91 adlı üyeden alıntı

Çok çok sağ olun. Bayinin numarasi yok elimde herhangi bir yerdende bulma imkanım yok. ***** ise bir bayimiz yapmış diyor baska bir sey demiyor.

Özel mesaj gönderdim, gel beraber çözeriz.

krm adlı üyeden alıntı

Herkes avukat olmuş, yorum yapıyor. demişsin ve yorum yapmışsın, sanırım avukatsın(!)
Ben dahil bir çok kişi yardımcı olabilmek adına bildiklerini paylaşmış.

Saygılar.

Yardımcı olabilmek adına YORUM yapıyorsunuz ancak insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Avukat değilim ancak vatandaşın bilmesi gereken yasa ve hukuk sistemini biliyor takip ediyorum. E 2-3 de **************yı içeri tıkınca adını anmak istemediğim suçlar hakkında da bilgi sahibiyim.

3 sayfa konuyu görüp tüm yorumları okudum ancak 1 tane içi dolu yorum göremeyince de yardımcı olmak istedim.

Saygılar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al