wmaraci reklam
lidertakipci

Haftanın Uygulaması Periscope Oldu

6 Mesajlar 1.059 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AhmetUcar AhmetUcar bitti. Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım - E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 95 / 30
  • Ticaret 2, (%100)
Twitter'ın destekçisi olduğu en güçlü canlı yayın uygulaması olan Periscope geçtiğimiz hafta android cihazlar için yayınlandı.

Bir çok Android severin sevgisini kazanan Periscope kısa bir sürede bir çok kesim tarafından indirildi.

Uygulama 4.4 üzeri olan android cihazlara yüklenmesi bazılarının canını sıkmış anlaşılan bu konu da bir çok şikayet geldi.

Arayüz kısmından bahsedecek olursak çok ferah ve rahat bir arayüze sahip olan uygulama kolay bir şekilde kullanmamıza olanak sağlıyor.

Uygulamayı twitter hesabınız ve son gelen güncelleme ile telefon numaranızı kullanarak istediğiniz gibi canlı yayın yapabilirsiniz.

Şahsen benim çok hoşuma giden uygulama android cihazlara çıktığı gün indirip hemen kullanmaya başladım.

Kaynak ; http://ahmetucar.co/haftanin-uygulamasi-periscope-oldu/

wmaraci
reklam

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Ben ios da kullanıyordum, androide gelince note2 cihazımla ve S4 siyah ve s4 beyazla denedim. Açıkcası çok sorun var. Ön kameraya geçince note2de yayın duruyor hata verip program kapanıyor. S4lerin beyazında hiç yayını açamıyorum düğme bir türlü kırmızı olmuyor diğer s4'de ise yine kamera geçişlerinde yayın duruyor. Bu sorunlar gözüme çarptı düzeltilmesi lazım.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın

• Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 95 / 30
  • Ticaret 2, (%100)

bylacoste adlı üyeden alıntı

Ben ios da kullanıyordum, androide gelince note2 cihazımla ve S4 siyah ve s4 beyazla denedim. Açıkcası çok sorun var. Ön kameraya geçince note2de yayın duruyor hata verip program kapanıyor. S4lerin beyazında hiç yayını açamıyorum düğme bir türlü kırmızı olmuyor diğer s4'de ise yine kamera geçişlerinde yayın duruyor. Bu sorunlar gözüme çarptı düzeltilmesi lazım.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bende lg g2 var hiç bir sorun yok fakat note 2 ile de yayın yaptım dediklerinizi yaşamadım hiç.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Ahmet Uçar adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bende lg g2 var hiç bir sorun yok fakat note 2 ile de yayın yaptım dediklerinizi yaşamadım hiç.

Sürekli böyle arkadaşlarla bir araya geldikçe açıyoruz, kamera geçişi yapmaktan korkuyorum 5 yayının 4ünde mutlaka kapanıyor. Ama bugün yaptığımda geçişte sorun yaşamadım 1 gün önce güncelleme gelmişti onunla düzelmiş olabilir ama S4lerde hala sorun var.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 12.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 95 / 30
  • Ticaret 2, (%100)

bylacoste adlı üyeden alıntı

Sürekli böyle arkadaşlarla bir araya geldikçe açıyoruz, kamera geçişi yapmaktan korkuyorum 5 yayının 4ünde mutlaka kapanıyor. Ama bugün yaptığımda geçişte sorun yaşamadım 1 gün önce güncelleme gelmişti onunla düzelmiş olabilir ama S4lerde hala sorun var.

Anladım, Eğer fırsatım olursa S4 ile de programı deneyeceğim görüşlerimi bildiririm blog adresimden.

• Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Ahmet Uçar adlı üyeden alıntı

Anladım, Eğer fırsatım olursa S4 ile de programı deneyeceğim görüşlerimi bildiririm blog adresimden.

Takipteyim blogunuzu, yazı için teşekkürler üstad.
AhmetUcar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al