wmaraci reklam
lidertakipci

Film Sitesi için .co İş Yapar mı?

13 Mesajlar 1.773 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

oziko87 oziko87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Serbest Meslek Erbabı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
fillmifullizle, dizist ve dizibox varken o sektöre girme kardeş :)

Yada niche yi daralt sadece klasik filmler, bilimkurgu, komedi...vb. gibi bir dal seç ve o alanda eksiksiz içerik sun, mesela komedi filmi izlemek isteyen veya o konuda makaleler okumak isteyen bir insanın aklına ilk senin siten gelsin...

Kolay gelsin, bol kazançlar...

inceleyekmi (Blogspot Dükkanım)
siyasetizle (Ülke Geneli)
wmaraci
reklam

asyaay asyaay Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / K
  • Meslek müdür
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

MGZ adlı üyeden alıntı

Evet arkadaşlar,
yakın zamanda bir film sitesi açma planım var. 2 gündür harıl harıl domain arıyorum ama .com'dan ümidimi kestim artık. .us ve .co'ya yöneldim, .co daha cazip geliyor.
Sizce film sitesi uygun bir uzantı mıdır? Bu uzantı üzerinden büyüme potansiyelim var mıdır?
Ek olarak da, alan adımda film kelimesi mutlaka geçmeli midir, geçmese de, izle vs. gibi kelimeler geçse de olur mu?

Merhaba benim 2 adet sitem var son açtığım film sitem yeni ancak başka bir proje değişikliğine gittiğim için satmayı düşünüyorum. .. domain ismi çok iyi arasan bulamazsın seo uyumlu ....almak isterseniz pm atarım henüz bir ay oldu ama şimdiden iyi ...

hamza1213 hamza1213 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Designers
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Z**
  • Mesajlar 619
  • Beğeniler 23 / 96
  • Ticaret 77, (%96)

MGZ adlı üyeden alıntı

O sitelerden ben de haz etmiyorum.
Siteyi reklama boğmak gibi bir düşüncem de asla yok. Sosyal medya desteğiyle, film izlemenin yanında oyuncu biyografisi, film eleştirileri, güncel sinema haberleriyle bezeli bir portal peşindeyim. Siteye bir anda binlerce film yığmak yerine kullanıcı istekleriyle yol alacağım günceli takip ederek.

Hocam domain çok da önemli değildir. Google için sadece günlük sabit içerik girmen gerek ve özgün olacak şekilde hazırlamalısın ve reklam işine gelince siten tutunca eminim ki sende doldurursun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al