wmaraci reklam
smmexpress

srtcbzncr srtcbzncr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Cevabın evet ise Bil-Al tam sana göre!

Nedir Bu Bil-Al?

Bil-Al kullanıcıların rakipleriyle gerçek zamanlı olarak yarışacağı online bir bilgi yarışması uygulamasıdır. Kullanıcılar sahip oldukları Pul'lar ile oyun odası oluşturup rakiplerini bekleyebilir, diğer kullanıcıların oluşturduğu oyun odalarına katılabilir veya yine Pul karşılığında çevrimdışı olarak tek başlarına yarışabilirler.

Bilgime güveniyorum diyorsan sen de gecikmeden yerini al! Unutma ne kadar erken başlarsan o kadar avantajlısın.

Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duphin.bil_al

Facebook : https://www.facebook.com/pages/Bil-Al/1441226962855275
Paracokomel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2016
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
Hocam bende böyle bir uygulama yazdırmak istiyorum. Acaba uygulama android studio veya eclipse ile mi yazıldı ve siz mi yazdınız? Maaliyet olarak nedir? Açıklarsanız sevinirim. Çevre var ama uygulama yok bende.

• Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Burak Türk adlı üyeden alıntı

Hocam bende böyle bir uygulama yazdırmak istiyorum. Acaba uygulama android studio veya eclipse ile mi yazıldı ve siz mi yazdınız? Maaliyet olarak nedir? Açıklarsanız sevinirim. Çevre var ama uygulama yok bende.

Pm ile bilgilendirdim hocam.

OktayEfendi OktayEfendi WordPress Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 89 / 91
  • Ticaret 35, (%100)
Kullanıcılar çoğaldığında çok iyi bir uygulama olacağını ümid ediyorum. İsmini yazayım bir kenara birazdan indireceğim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Oktay Efendi adlı üyeden alıntı

Kullanıcılar çoğaldığında çok iyi bir uygulama olacağını ümid ediyorum. İsmini yazayım bir kenara birazdan indireceğim

Teşekkür ederim değerli görüşleriniz için.

Ercincaglar Ercincaglar Master Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)
Hocam merhaba
Bir kaç sorum olacak, mazur görün lütfen.
Oyun 10 numara fakat; çevrımdışı oynadığımızda bekleme süresinin bir amacı var mı?
Bunun yanında yanlış cevapladığımız sorularda doğru cevabı göstermemesinin nedeni nedir?

• Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ErçinÇağlar adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba
Bir kaç sorum olacak, mazur görün lütfen.
Oyun 10 numara fakat; çevrımdışı oynadığımızda bekleme süresinin bir amacı var mı?
Bunun yanında yanlış cevapladığımız sorularda doğru cevabı göstermemesinin nedeni nedir?

Merhabalar hocam,

Çevrimdışı kısımda bekleme süresini önümüzdeki günlerde bir güncelleme ile kaldıracağız.Doğru cevabın gözükmemesi olayı için ise aslında cevapların ezberlenmemesini amaçladık çünkü şu an için soru sayımız çok fazla değil. Ancak o kısım için de eğer kullanıcılarımızdan bu yönde bir talep gelirse değiştirilebilir. Uygulama henüz çok yeni hocam hatalar eksikler illaki olacaktır bu konularda bize geri dönüş yapılırsa düzeltiriz. Teşekkür ederim yapıcı eleştiriniz için.

• Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)

srtcbzncr adlı üyeden alıntı

Merhabalar hocam,

Çevrimdışı kısımda bekleme süresini önümüzdeki günlerde bir güncelleme ile kaldıracağız.Doğru cevabın gözükmemesi olayı için ise aslında cevapların ezberlenmemesini amaçladık çünkü şu an için soru sayımız çok fazla değil. Ancak o kısım için de eğer kullanıcılarımızdan bu yönde bir talep gelirse değiştirilebilir. Uygulama henüz çok yeni hocam hatalar eksikler illaki olacaktır bu konularda bize geri dönüş yapılırsa düzeltiriz. Teşekkür ederim yapıcı eleştiriniz için.

Umarım yanlış anlamamışsınızdır, sadece olumlu ve olumsuz yanlarını söyledim. Soru veritabanı güçlendirilse iyi olabilir bu uygulama.

• Üyelik 04.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

ErçinÇağlar adlı üyeden alıntı

Umarım yanlış anlamamışsınızdır, sadece olumlu ve olumsuz yanlarını söyledim. Soru veritabanı güçlendirilse iyi olabilir bu uygulama.

Estağfurullah hocam neden yanlış anlayayım. Kullanan arkadaşlar eksiklerimizi söyleyecek ki geliştirebilelim uygulamayı bizim isteğimiz bu zaten. Elimizden geldiğince yeni sorular eklemeye çalışıyoruz birkaç ay içinde tam olarak rayına oturtmayı umuyoruz.

• Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 826
  • Beğeniler 2 / 188
  • Ticaret 40, (%100)

srtcbzncr adlı üyeden alıntı

Estağfurullah hocam neden yanlış anlayayım. Kullanan arkadaşlar eksiklerimizi söyleyecek ki geliştirebilelim uygulamayı bizim isteğimiz bu zaten. Elimizden geldiğince yeni sorular eklemeye çalışıyoruz birkaç ay içinde tam olarak rayına oturtmayı umuyoruz.

Hayırlı uğurlu olsun, ellerinize emeğinize sağlık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al