lostyazilim

PopAds & PopMyAds | Birlikte Kazanalım

5 Mesajlar 1.701 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar, eğer sitenizden reklam yayınlayarak para kazanmak istiyorsanız büyük olasılık PopAds ve PopMyAds reklamlarını duymuşsunuzdur.

Eğer bu ikisinden birini henüz kullanmıyorsanız, aşağıdaki referans linklerimden katılarak üye olabilir ve siteniz onaylanınca kodlarınızı istediğiniz gibi düzenleyip reklam yayınına başlayabilirsiniz.

Her iki reklam servisini birlikte kullanabilirsiniz. Her iki reklamda da, her IP için bir kez gösterim belirleyebilirsiniz. Her iki reklam şirketi de, bakiyeniz 5$ olunca talepte bulunursanız ödeme yapıyor. Her ikisinde de reklam türlerini kod düzenlerken belirleyebilirsiniz ve yine her ikisi de, referansınızla üye olanların kazancının %10'unu size veriyor.

PopAds: Referans linki (popads.net)
PopMyAds: Referans linki (popmyads.com)

Başvurularınız 3-5 gün içinde onaylanacaktır.

Başvurunuz onaylanıp en az üç gün reklam yayını yaptığınızda size teşekkür olarak iki seçenek sunuyorum:
1) Dilerseniz reklamın yapıldığı siteyi (adult olmaması durumunda) FB, Twitter, Google Plus, Pinterest hesaplarında paylaşacağım.
2) PayPal'dan 0.50 TL göndereceğim.

Başvurunuzu yaptığınızda hangi firmaya başvurduğunuzu hemen özelden bildirmeniz ve ayrıca reklam yayınına geçtiğinizde de ilk üç günlük durumu gösteren ekran görüntüsünü (yayın yapılan ilk üç günü) göndermeniz gerekmektedir.

İyi çalışmalar...

Ek Olarak: Bugün karşıma çıkan bir manzara. İkisi de farklı oluyor, bazen biri, bazen öteki yüksek veriyor; ama bugüne kadar hiç böylesi bir fark görmemiştim. PopAds 7.92$ verirken, PopMyAds 1.29$ verdi.

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

nettebugun adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar, eğer sitenizden reklam yayınlayarak para kazanmak istiyorsanız büyük olasılık PopAds ve PopMyAds reklamlarını duymuşsunuzdur.

Eğer bu ikisinden birini henüz kullanmıyorsanız, aşağıdaki referans linklerimden katılarak üye olabilir ve siteniz onaylanınca kodlarınızı istediğiniz gibi düzenleyip reklam yayınına başlayabilirsiniz.

Her iki reklam servisini birlikte kullanabilirsiniz. Her iki reklamda da, her IP için bir kez gösterim belirleyebilirsiniz. Her iki reklam şirketi de, bakiyeniz 5$ olunca talepte bulunursanız ödeme yapıyor. Her ikisinde de reklam türlerini kod düzenlerken belirleyebilirsiniz ve yine her ikisi de, referansınızla üye olanların kazancının %10'unu size veriyor.

PopAds: Referans linki (popads.net)
PopMyAds: Referans linki (popmyads.com)

Başvurularınız 3-5 gün içinde onaylanacaktır.

Başvurunuz onaylanıp en az üç gün reklam yayını yaptığınızda size teşekkür olarak iki seçenek sunuyorum:
1) Dilerseniz reklamın yapıldığı siteyi (adult olmaması durumunda) FB, Twitter, Google Plus, Pinterest hesaplarında paylaşacağım.
2) PayPal'dan 0.50 TL göndereceğim.

Başvurunuzu yaptığınızda hangi firmaya başvurduğunuzu hemen özelden bildirmeniz ve ayrıca reklam yayınına geçtiğinizde de ilk üç günlük durumu gösteren ekran görüntüsünü (yayın yapılan ilk üç günü) göndermeniz gerekmektedir.

İyi çalışmalar...

Ek Olarak: Bugün karşıma çıkan bir manzara. İkisi de farklı oluyor, bazen biri, bazen öteki yüksek veriyor; ama bugüne kadar hiç böylesi bir fark görmemiştim. PopAds 7.92$ verirken, PopMyAds 1.29$ verdi.

Hocam çok teşekkür ederim. Bilgilendirici bir yazı olmuş. Ama 2 gün önce başvuru yapmıştım yoksa referansınızdan üye olurdum. Yazınızı okuduktan sonra kesinlikle kullanmaya karar verdim. Bir de Paypal emaili yazacak bir yer bulamadım sitede. Ödemeyi nasıl alacağız acaba?

Bu arada sitenize yorum yapmayı ihmal etmedim.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Hocam çok teşekkür ederim. Bilgilendirici bir yazı olmuş. Ama 2 gün önce başvuru yapmıştım yoksa referansınızdan üye olurdum. Yazınızı okuduktan sonra kesinlikle kullanmaya karar verdim. Bir de Paypal emaili yazacak bir yer bulamadım sitede. Ödemeyi nasıl alacağız acaba?

Bu arada sitenize yorum yapmayı ihmal etmedim.

Sağlık olsun hocam.
Sol sekmelerde Account Manager var. Onun alt bölümlerinden biri Billing. Bakiyeniz 5 doları geçince oraya girin, Withdraw'a basın, Amount karşısına çekmek istediğiniz tutarı, PayPal karşısına adresinizi yazıp Withdraw'a basın... :)
Teşekkürler...

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Sagolun hocam.

wmaraci
wmaraci

caylaq caylaq WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Popmyads üyeliği yapacağı sıra, onaylarken "bu işleme şuanda ulaşılamıyor" hatası veriyor, bir tek bende mi var ?

Hep daha ileriye!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al