Blacksheep adlı üyeden alıntı

Hocam benim bu forumda geçmişimi bir araştırın bakalım ona göre konuşun, oklara göre hareket edilir mi, ayıp denen bir şey var, birini karalamak bu kadar kolay mı, yardımcı olmak istedim ve bu yönde sizinle mesajlaştım, bu oklar nasıl beni gösterir, sizin bakmış olduığunuz domaini şu an siz benimle konuşurken başkası reglemiş olamaz mı, inanın çok ayıp ediyosunuz, ben bu denli ucuz yollara başvuracak insan değilim, kendim proje yapacak olsam nasıl bir domain almam gerektiği konusunda gayet bilgiliyim, sizin yada bir başkasının ağzından domain imsi alacak kadar basit yapıda insanlardan değilim, hakkımı helal etmiyorum size, adımı soyadımı daha öncede söyledim, böyle bir sebep yüzünden insanların beni yanlış tanımasına sebep oluyorsunuz, beni kim kara listeye alırsa alsın altını çizerek söylüyorum böyle komik şeyler bana yakışmaz ayıptır bu yaptığınız

Tamam hocam yapmadım diyorsanız ben güveniyorum şu an. Yanlış anlaşılma olabilir. Şüphelenme konusunda o arkadaş da haklı. Siz de bunu yapmadiysaniz tamam. Kimsenin günahıni almayalim. O sırada tesadüfen başkası tarafından alınmış olabilir.