wmaraci reklam

Diyarbakırda'ki Saldırıyı KINIYORUZ!

18 Mesajlar 2.816 Okunma
smmexpress

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

ReXTeor adlı üyeden alıntı

Lütfen ırk isimleri belirtme forumdan uzaklaştırılabilirsin. Dediğim gibi fırsat bulamayan .... vardır dedim ben fırsat bulsalar ah bi bulsalar o zaman görecen sen bunları.

Ek Olarak: Doğuda bulundum ve halkın psikolojisini çok iyi çözdüm ben sen daha doğuya gitmemiş bir adam beni yargılayamazsın.

Dostum emin ol öyle değil bak burada düşündüğün gibi değil burada hdpnin parti binasının açılışı vardı ve çıkan olaylarda açılmasına karşı olanlardan bir çoğu senin fırsat bulsalar dediğin kişiler. Açılmasın hainleri istemiyoruz diye bagiranlardi.
Hepsine on yargıyla yaklaşma emin ol

Ek Olarak:

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Forumun ülkücüleri de teşrif ettiğine göre kadro tamamlandı:D Biraz insanlık arkadaşlar, görüşleri size uymayabilir ancak siz ne kadar insansanız onlar da insan. Kürt halkı mazlum halktır. Dersim katliamına maruz kalmış bir halktır. Devlet tarafından gerekli desteği hiçbir zaman tam olarak alamamış bir halktır. Bir dönem televizyonlarda mecliste Kürt kelimesi sansüre uğramıştır. Bunları da düşünelim. Bu vatanın kuruluşunda iki halktan da şehitler verilmiştir. Bizim bu ülkede hakkımız olduğu kadar onların da hakkı var.

Katılıyorum. Her sözünüze.

wmaraci
reklam

chalap chalap Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 60 / 44
  • Ticaret 25, (%100)
Terorizme destek verene hiçbir şekilde acımam ama bazen olan saf masum insanlara oluyor. Sadece onalara acil şifalar dilerim.
SenolK

kişi bu mesajı beğendi.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadas ben Lise 1e kadar ne yalan söyleyeyim hepsi teröre destek veriyor sanıyordum ama sonra bi arkadaşım oldu lisede adam gibi adam ozaman anladım her doğuda yaşayan Pkk ya destek vermediğini miting olaylarında pkk nın tehdidi ile gelenlerde vardır HDP ve DTP doğu Anadolu daki halkın temsilcisi değildir olmamıştır Vatan haini olanlar ve hala bu ülkenin ekmeğini yiyip kuyusunu kazan kişi/gruplar unutmayalım bu ülkenin askeri koruyup başınıza bi felaket gelse bu ülkenin insanları yardımınıza koşuyor (Gölcük, Dinar, Van depremi) İnsan yemek yediği kaba pislermi
İlk yapılması gereken tüm okul öğrencilerinin velilerin Hiroşimada yapıldığı gibi devletin nasıl zorluklarla omuz omuza kurulduğunun anlatılmasıdır
Olay çıkarmak isteyen Ağaç der Özgürlük der Dine küfreder, Vatan kutsal Emanetlerine el uzatır heryerde var burada bile

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

Arkadas ben Lise 1e kadar ne yalan söyleyeyim hepsi teröre destek veriyor sanıyordum ama sonra bi arkadaşım oldu lisede adam gibi adam ozaman anladım her doğuda yaşayan Pkk ya destek vermediğini miting olaylarında pkk nın tehdidi ile gelenlerde vardır HDP ve DTP doğu Anadolu daki halkın temsilcisi değildir olmamıştır Vatan haini olanlar ve hala bu ülkenin ekmeğini yiyip kuyusunu kazan kişi/gruplar unutmayalım bu ülkenin askeri koruyup başınıza bi felaket gelse bu ülkenin insanları yardımınıza koşuyor (Gölcük, Dinar, Van depremi) İnsan yemek yediği kaba pislermi
İlk yapılması gereken tüm okul öğrencilerinin velilerin Hiroşimada yapıldığı gibi devletin nasıl zorluklarla omuz omuza kurulduğunun anlatılmasıdır
Olay çıkarmak isteyen Ağaç der Özgürlük der Dine küfreder, Vatan kutsal Emanetlerine el uzatır heryerde var burada bile

Benim de üniversitede bir arkadaşım olmuştu. Cizreli. Ama çok kral bir çocuktu. Aynı tabaktan yemek yedik, aynı evde kaldık. Hatta bazen hızlı konuşurduk, espri yapardı "la yavaş konuşun daha tam çözemedim Türkçe'yi" diye. :D

wmaraci
wmaraci

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Alevi sunni, sagci solcu, simdi de türk kürt. Yazik.

Ek Olarak: Herşey dogru irkciliga hayir teröre hayir. Ama herkes biryerde haddini bilecek. Ata'ya bayraga yapilan hakaretler terbiyesizliklerin hesabi sorulmalidir. Müzakere ile terör cözülmez.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Benim de üniversitede bir arkadaşım olmuştu. Cizreli. Ama çok kral bir çocuktu. Aynı tabaktan yemek yedik, aynı evde kaldık. Hatta bazen hızlı konuşurduk, espri yapardı "la yavaş konuşun daha tam çözemedim Türkçe'yi" diye. :D

Aynen hocam. Espri yaptımı odada herkesi kırıp geçiriyordu. Aslında yapılacak tek şey önceki mesajımda belirttiğim gibi. birleştirici. Çözümler bulmak. Abd Rusya İngilizlerin ve Bazı BM ülkelerinin istediği şeyi Doğu güneydoğu Anadolu ve Hatayı vermemeliyiz bölücü değil birleştirici olmalıyız Mhp chp akp Erdoğan Kürt der HDP kürt sorunu derse bu sorun çözülmez
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
Basit bi konuyu bile tartisamiyorsunuz adam akıllı. Burda ölen insanlar var kolu iki bacağı giden insanlar var. Yok bunlara bunlara insan demiyorsunuz ben biliyorum çünkü faşist faşist mesajlarinizi görüyorum onların da hangi parti oldukları belli zatenin bölücüsunuz hepiniz tek bir ortak noktada bile buluşamiyorusunuz. Dış güçlerin gazına geldiniz hangi parti oldukları belli polisin kimleri tuttuğu da belli. Bilgisizlikten dolayı ne diyeceginizi de bilmiyorsunuz. Hatta bakın ek bilgi veriyim chp ve diğer partiler sırf hdp barajı geçsin hükümeti engelleyelim diye oy verecekler.Bilgilenin öyle gelin yoksa çok komik oluyorsunuz.Bu tür faşist saldırılar ne hdp ne akape ne chp ne mhp ne de başka partilere olmasın dileğiyle . Allah rahmet eylesin

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Acının ırkı, rengi, dili, dini olmaz.

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al