wmaraci reklam

İçerik Temini Nasıl Yapılır

14 Mesajlar 1.391 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)

cashurri adlı üyeden alıntı

Çok güzel bir öneri, teşekkür ediyorum. Dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.

bu alt konulardaki site içeriklerini nasıl yazacağım peki. hepyasemin arkadaşımın dediğinde gidip mobilyacılarla konuşmak var yapılabilir bir şey. TheLacivert arkadaşımda kendi futbol yorumlarını yap diyor. Oda yapılabilir bir durum. Ancak siyaset yada son transfer haberlerini diğer sitelerden almak gerekmiyor mu? Çünkü ben gidipte yöneticilerden bilgi alamam ki. Diğer sitelerden haberi çekmekte özgünlüğü bozmaz mı?

spin diye bir olay var içerikçiler daha iyi bilir bunu. atıyorum bir sitede "ronaldo beşiktaşta" diyorsa sen "beşiktaş ronaldo'yu alıyor" yaz. kelimelerle oyna cambazlık yap. ben sadece örnek veriyorum bunun modasından tut herşeyine kadar yolu var. moda bu aralar çok revaçta instagram butikleri ile röportaj ayarlayıp reklam alabilirsin onlardan da.

wmaraci
reklam

cashurri cashurri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 3, (%100)
yani yine onuda kendimiz toplayıp derleyip sitemize koymamız lazım. Bu durumda haber sitesi ile uğraşmak gerçekten yorucu olsa gerek.

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)
Spin in zararlari var mi ya cunku benim de iceriklerimin yuzde yuz ozgun olmasi icin uzman filan olmam gerekiyo kelimelerin yaklasik yarisini degistiriyorum.

cashurri cashurri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 3, (%100)
Bu tarz sitelerde yapılan işlemler başkalarının yazılarını al kendine göre düzenle ve sayfana özgünmüş gibi koy yani öylemi? Spin programmı artık bilmiyorum ama bizim için içeriğimi çekiyor yoksa içeriğimi özgünleştiriyor?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al