hocam siz galiba blogger kullanıyorsunuz. Ben 2 sene oncesine kadar youtubedan aldığım bir hesabı milyon tanede blog acsam direkt olarak kullanabiliyordum. Şimdi arkadaşların adsense ile çok yanlış ve dolma bilgileri var ve gözlerinde büyütüyorlar. Onaylı adsense hesapları 30bin lira civarında satılıyor (tabiiki yasal degil) satanıda gordum o parayi verip alanıda gordum. O adsensenin özelligi söyle; google bir nevi size güvenmis oluyor. Yani kodları eklediğiniz her sitede reklamlarınız cıkıyor. Forumda adsense reklamı verenleri gormussunuzdur onların olayı o işte. Bi ara yasal olmayan bir siteye kendi adsense mi eklemek icin ugrasmistim oradan biliyorum bu bilgileri. Aşırı derecede tıklanması olan bir siteydi ve adsense ile memur maaşı bırakıyordu. Şimdi ben buny yazdım bilmeyenler premium hesap nasıl alınır diye soracaklar. Google'ın bir listesi vardı içinde şirket isimleri var. Onlara mail atiyorsunuz sirketin insafına bagli birazda onaylarsa gelecegi parlak bir hesaba sahip olmuş oluyorsunuz.