Arkadaşım aynı sorun bende de vardı ben sorunumu hallettim buraya yazayım ki sen ve bizim gibi bu sorunu yaşayan Arkadaşlarda faydalansın.
Benim sitemde Sucuri Security - Auditing, Malware Scanner and Hardening eklentisi kurulu. Sitem bugün çok büyük bir saldırıya uğradı ve bu eklenti güvenlik amaçlı Düzenleyci ve Eklentileri etkisiz kıldı. Eklentiler görünüyor fakat hiç bir düzenleme yapılamıyordu düzenleyici de hiç görünmüyordu. Ben nette araştırdım bir arkadaş Düzenleyiciyi güvenlik nedeni ,le görünmez yapan bir kod sunmuş bu kodu config.php dosyasına konulduğunda Düzenleyici görünmüyormuş. Be bu kodu ilgili dosyada aradım buldum ve yanında eklentinin bu kodu koyduğuna dair notu gördüm. Yani Saldırı büyük olunca eklenti bunu yapmış. Eklenti üzerinden nereden düzelteceğimi bilmediğim için dosyayı yedekledim ve içindeki o kodu sildim sonra düzeldi her şey. Ama sen kodlar konusunda kendine güvenemiyorsan bir bilenden yardım iste zira config.php de yanlış bir şey yaparsan siten sıkıntıya girer bilgin olsun.
Ben emeğe saygı kodu bulduğum sitenin linkinide vereyim bir sıkıntı olursa modlar bir zahmet linke müdahile etsin
http://codex.muratdinc.com/wordpress-gorunum-duzenleyiciyi-devre-disi-birakmak.html
Eğer linki silecek olurlarsa kodlar bunlar

define('DISALLOW_FILE_EDIT', true);
define('DISALLOW_FILE_MODS',true);

Kod bu ben ilkini buldum 2. si bende yoktu sen ikisinide dosyada ara
Not:diğer başlığına da yazdım