darkthepro adlı üyeden alıntı

o zaman telif haklarını bi daha okumanızı tavsiye ederim o zaman korsan oyunlarda telif hakkını ihlal etmiyor beleşe paylaşılıyor sonuçta telif haklarında isim be tüm hakları yer alıyor yani bu yapılan telif haklarını ihlal ediyor bir ürünün telif hakkını ihlal etmemesi için yaratıcı haklarıyla yeni yapılan ürünün bir kaç değişikliğe uğraması gerekiyor ad, içerik, tasarım gibi bir çok detay o zaman telif hakkı kalmıyor çünkü ortaya yeni bir şey çıkmış oluyor örneğin bir çok agar io oyunu Google playden kaldırıldı var olmaya çalışanlar hala var niye çünkü birebir aynısı ismi bile adamda isminin telif hakkı var fakat Nebulous diye bir oyun far tam anlamıyla agar io fakat büyük değişikliğe uğramış

buyrun kullanım koşulları ve gizlilik

Hocam ben burada Google Play'den bahsetmiyorum farkındaysanız. Ona bakarsanız Google Play'de aynı isime sahip uygulamalar da kaldırılabiliyor. Benim uygulamalarım da silindi. Benim söylemek istediğim şu oyun açık kaynak kodlu dağıtılıyor. Bunu alıp kullanmanızda bir sıkıntı yok. Kendinize bu kadar sorun yapmayın. Herkes kuruyor yani.