wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook Sosyal medya Uzmanları Acil Yardım!

8 Mesajlar 639 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Sayfamı diğer sayfaların yorum kısmından paylaşırsam linkini bir zararı olurmu acaba lütfen bilgisi olanlar yardım etsin. Sayfamın gönderilerinin engellenmesi gibi bi durum olurmu.

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Böyle birşeyi kesinlikle yapmayın hocam, diğer sayfaların yorum alanında kendi sayfanızın bağlantısını paylaşmanız durumunda hem kendi hesabınız durdurulabilir hem de sayfanız kapatılabilir.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Böyle birşeyi kesinlikle yapmayın hocam, diğer sayfaların yorum alanında kendi sayfanızın bağlantısını paylaşmanız durumunda hem kendi hesabınız durdurulabilir hem de sayfanız kapatılabilir.

Peki benim sayfamın yorum kısmında her gün yenisi geliyor fare gibi çoğalıyolar bende baska sayfalarda deniyim demiştim:) Teşekkür ederim uyarınız için. Sayfa beğenisi çoğaltmak için facebook a reklam vermekten baska care yok galiba.

EmreToktas EmreToktas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 21, (%90)
Şöyle yapın hocam;

Kendi sitenizin konusuna yakın olan sayfaları kayıt altına alın. Paylaştığı konuları takip edin. Bu konularla ilgili kendi sitenizde yazı varsa, yazınızdan küçük bi parça alıntı yaparak kendi sitenizdeki yazı linkini ekleyin. Bu şekilde yaparsanız kullanıcılara hem kullanıcılara bilgi vermiş olacak hem de sitenize kaliteli hit çekecektir.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

EmreToktas adlı üyeden alıntı

Şöyle yapın hocam;

Kendi sitenizin konusuna yakın olan sayfaları kayıt altına alın. Paylaştığı konuları takip edin. Bu konularla ilgili kendi sitenizde yazı varsa, yazınızdan küçük bi parça alıntı yaparak kendi sitenizdeki yazı linkini ekleyin. Bu şekilde yaparsanız kullanıcılara hem kullanıcılara bilgi vermiş olacak hem de sitenize kaliteli hit çekecektir.

Türk sitelerinde son sürümlerin çoğunu ilk ben ekliyorum hit geliyor gelmesinede sayfaı beğenmiyolar günde 1-2 kişi belki. Popupta ekledim tık yok. Bana sayfa beğenisi lazım ama eskiden bu forumda çok kişi vardı sayfa beğenisi kasan şimdi kimse yok hepsi ban yemiş.

EmreToktas EmreToktas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 21, (%90)
hocam sayfa beğenisi alsaydınız şu an ya spam yemiş ya da o çekilen üyeleri kaybetmiş olacaktınız. Her şekilde paranız boşa gitmiş olacaktı.

Başka sayfalarda paylaşım yapıp beğeni çekmek çok mantıklı gelmiyor bana. Bir çok insan beğense bile geri dönüş sağlayamıyorsunuz. En garantili yöntem facebook reklamları. Hem kitleye odaklı hem de garanti :)
nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Sayfanız falan kapanmaz ancak yorum yaptığınız hesap engel yiyebilir. Sayfanın direkt bağlantısını paylaşmak size pek üye kazandirmaz. Ancak sayfanın adıyla başka sayfaların gonderilerine , o gonderiler ile ilgili yorumlar yaparsanız güzel üye cekersiniz. Ben o şekilde sürekli sayfa kasıp satıyorum 400,500 liraya.
nettebilgi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

Sayfanız falan kapanmaz ancak yorum yaptığınız hesap engel yiyebilir. Sayfanın direkt bağlantısını paylaşmak size pek üye kazandirmaz. Ancak sayfanın adıyla başka sayfaların gonderilerine , o gonderiler ile ilgili yorumlar yaparsanız güzel üye cekersiniz. Ben o şekilde sürekli sayfa kasıp satıyorum 400,500 liraya.

Süper Fikir saol:D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al