wmaraci reklam
lidertakipci

AKK'den Kurtulma Harekâtı! [184.000+ imza!] change.org/akk !

175 Mesajlar 28.844 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
attım imzamı

wmaraci
reklam

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Bütün websitelerimde paylaşıyorum, başarılı olacağını bildiğim veya aşırı inandığım tek change projesi bu çünkü.

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
Bastım imzayı umarım işe yarar :)

Beo Beo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Kaldırım Mühendisi
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 13, (%100)
29 bin imza olmus destege devam.

wmaraci
wmaraci

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Oldukça yararlı bir kampanya olduğunu düşünüyorum, ***'da konunuz yoksa açabilirim özelden ulaşın lütfen.

Kolay gelsin, iyi forumlar.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Benden de bir imza.

• Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 13, (%100)

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Oldukça yararlı bir kampanya olduğunu düşünüyorum, ***'da konunuz yoksa açabilirim özelden ulaşın lütfen.

Kolay gelsin, iyi forumlar.

*** da konu var. Uyeligi olanlar yorum atsin yukari cikaralim.

http://www.***.net/off-topic/1457105-akk-den-kurtulma-harekati-29-000-imza-imzala-sende-destek-ver.html

sosyaloyuncu sosyaloyuncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci,Web Developer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 13 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Destekleyelim, umarım işe yarar ama ben imzayla falan işe yarayacağını düşünmüyorum. Öncelikle herhangi bir ilin barosuyla iletişime geçip hukuki yardım alın konu hakkında emsal niteliğinde akk'nin haksız olduğuna dair ve akk ile geçirilmiş aylar için ödenen faturaların kısmi geri ödenmesi için dava kazanmaya bakın. Eğer böyle bir dava tarihe geçerse tüm kullanıcılara bu yönde dava açmaları konusunda bir rehber hazırlayın sonra günler içinde binlerce iade davası açılınca mecbur geri adım atmak zorunda kalacaklardır.

İkinci aklıma gelen yöntemde internet sağlayıcılarından biriyle anlaşmak. Önce bir web sayfası hazırlayın ve akk'siz bir firma olsa internetinizi taşıtırmısınız diye bir form koyun. Taşıtırım diyenler ad soyad adres telefon şuanki firma gibi bilgilerini versin o zaman elinizde 25000 taşınacak hat olursa gider internet sağlayıcılarla görüşürsünüz bizim elimizde 25000 müşteri var tüm paketlerinizi akksiz yaparsanız hepsi size taşınacak diye. Birisi mutlaka kabul edecektir binlerce müşterisi aynı anda iptal eden diğer firmalarda bunu durdurmak için mecbur akkyi kaldırmak zorunda kalacaklar.
Beo anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Coder on the Road | https://twitter.com/coderontheroad

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

sosyaloyuncu adlı üyeden alıntı

Destekleyelim, umarım işe yarar ama ben imzayla falan işe yarayacağını düşünmüyorum. Öncelikle herhangi bir ilin barosuyla iletişime geçip hukuki yardım alın konu hakkında emsal niteliğinde akk'nin haksız olduğuna dair ve akk ile geçirilmiş aylar için ödenen faturaların kısmi geri ödenmesi için dava kazanmaya bakın. Eğer böyle bir dava tarihe geçerse tüm kullanıcılara bu yönde dava açmaları konusunda bir rehber hazırlayın sonra günler içinde binlerce iade davası açılınca mecbur geri adım atmak zorunda kalacaklardır.

İkinci aklıma gelen yöntemde internet sağlayıcılarından biriyle anlaşmak. Önce bir web sayfası hazırlayın ve akk'siz bir firma olsa internetinizi taşıtırmısınız diye bir form koyun. Taşıtırım diyenler ad soyad adres telefon şuanki firma gibi bilgilerini versin o zaman elinizde 25000 taşınacak hat olursa gider internet sağlayıcılarla görüşürsünüz bizim elimizde 25000 müşteri var tüm paketlerinizi akksiz yaparsanız hepsi size taşınacak diye. Birisi mutlaka kabul edecektir binlerce müşterisi aynı anda iptal eden diğer firmalarda bunu durdurmak için mecbur akkyi kaldırmak zorunda kalacaklar.

Aslında iyi fikir. Biraz daha yasal olarak baskı yapılmalı.

• Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 13, (%100)

sosyaloyuncu adlı üyeden alıntı

Mantikli.

Bu kampanyadan birsey cikmazsa denemek lazim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al