wmaraci reklam

Alanadım ne kadar eder?

40 Mesajlar 4.599 Okunma
wmaraci reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Böyle ilerleyecekseniz ilk önce slogan değişin bence.

wmaraci
reklam

byhalo byhalo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

serras62 adlı üyeden alıntı

WP ile başlanabilir tabi hatta devam bile edilebilir ama geliştirilmek şartıyla. Benim wp kuracaklardan kastım, hep düz mantık var ya bizim genç sözde bilişim sektöründe devrimci hatta yazılım tasarım uzmanıyım diyenler. Kurar bir wp vb. İYS ve eklentilerdir şuydu buydu derken abone kasar sosyal medyada ve içeri çekmeye çalışır sonra da içerik sıkıntısı yaşar ve hakkıyla yazanların içeriklerini Ç(alıntı) yapar ve kaynak bile belirtmez. Sonra da ilk ve son hedefi, şu hayattaki en büyük hayali olan, ekrana baktığında hesabına akan paralar. Ya ben facebook u bitiricem diyerek sosyal ağ, sosyal medya sitesi kuranları gördüm yemin ederim bak. Hatta dev haber ajanslarının önüne geçmek için joomla ile haber sitesi kuranları gördüm. Bu arada, her ama her şeyi ücretsiz arayan tiplerdir %99.9 u böylelerinin. Ben o rakamı görünce 400 yazmışsın ya, valla sinirden güldüm kardeşim. Bence bu isme yalnızca isme şuanda, gerçekten bilgisi ve ilgisi olan biri 5000 TL'yi gözden çıkararak seninle konuşmalı. Kendi kulvarında çok ama çok harika bir proje yapaılabilir o isimle. Benim tasarım bilgim az olduğu için ben yalnızca bakıp, kişisel düşüncelerimi paylaşıyorum burada. Zaten asıl mesleğim paramedik. Hatta sitemi bile satıyorum çünkü idare edemiyorum. Mesaj geliyor biri bir şey yazıyor, yaptırdığımız WP güzelim siteyi bozduk bir şeyler yapalım derken:) Site yerine artık ücretsiz blog hazır ve script kullanıyorum. Bunu da ismiyle birlikte satışa çıkardım. Mesela bak benim domainim de çok harika. İlk ve acil yardımcı lar varya ambulanslarda ve acil servislerde, işte onların üniversite mezunlarını ve tüm att ve öğrencilerini ilgilendiren bir isim. Yalnız tabi seninki kadar değil ben en fazla 750-1000 düşünüyorum. Seninki çok ayrı bir proje olur benden söylemesi.

Güzel yorumun ve açıklaman için çok teşekkür ederim. Aklımdaki projeyi hayata geçirdiğimde site ile beraber çok daha iyi fiyatlara satabiliceğimi düşünmüştüm. 3000 4000Tl civarı. 5000 Tl çok iyi rakam bu aralar çok sıkıntı içerisindeyim projemi rafa kaldırmak pahasınada olsa böyle bir fırsatı geri tepemem. İnşallah sitenize iyi bir takip çıkar hayırlı satışlar.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

http://halitulu.com/

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

Hocam siz bu domaine 5k verecekseniz piyasadan birşey anlamıyorsunuz zannımca.

Ben tasarım veya yazılım konusunda bilgimiz ortaya yakın olduğunu belirttim kardeşim. Ancak 5-6 yıldır ilgili olduğum için bu konulara, bu zamana kadar gördüğüm tecrübelerimle yazdım. Siz istiyorsunuz ki düşeş olsun her şey ama en iyi en büyük de siz olun. :) Neyse o benim görüşüm ve eminim yazdıklarımda haklıyım. Hiç görmedim 3 kuruşa bir şeyler alıp/yapıp başarılı olanları. Yapacağın işlerden başarı veya beklentilerin büyükse hakkını göz ardı edip piyasayı kendinize göre düşürmeye çalışmayacaksınız.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

elegan adlı üyeden alıntı

400 e hala satabiliyorsanız satın. çok iyi para, o bloğu muhtemelen 1 sene sonra yenilemeyeceksiniz bile :D

Blog olarak devam etmeyi düşünmüyorum çok iyi bir projem var fakat bütcem yetersiz. Şimdilik bu şekilde devam edeceğim.

Ek Olarak:

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Böyle ilerleyecekseniz ilk önce slogan değişin bence.

Bir öneriniz varsa değerlendirebilirim 1sene kadar daha bu şekilde gideceğim.

wmaraci
wmaraci

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

Ben tasarım veya yazılım konusunda bilgimiz ortaya yakın olduğunu belirttim kardeşim. Ancak 5-6 yıldır ilgili olduğum için bu konulara, bu zamana kadar gördüğüm tecrübelerimle yazdım. Siz istiyorsunuz ki düşeş olsun her şey ama en iyi en büyük de siz olun. :) Neyse o benim görüşüm ve eminim yazdıklarımda haklıyım. Hiç görmedim 3 kuruşa bir şeyler alıp/yapıp başarılı olanları. Yapacağın işlerden başarı veya beklentilerin büyükse hakkını göz ardı edip piyasayı kendinize göre düşürmeye çalışmayacaksınız.

Peki, yazdıklarımdan nasıl kendime düşeş istediğimi veya böbürlendiğim kanısına vardın? Arkadaş yoruma açık bir konu açmış, yorumluyoruz. Nice domainler 5k etmiyor. Bu tür bir domainin 5k etmesine imkan yok.
flashoyun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 81 / 42
  • Ticaret 3, (%100)

Size katılıyorum gerçekten çok iyi projeler kurlulabilecek alan adları reg fiyatına satılmaya çalışılıyor böyle olunca ilgili ilgizi herkes ben yaparım deyip dalıyor. Sonra türkiyeden büyük web si,tesi iyi proje çıkmıyor. Binlerce çok iyi projelik alan adları ellerinde çürüyüp gidiyor.
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)

tashift00 adlı üyeden alıntı

Peki, yazdıklarımdan nasıl kendime düşeş istediğimi veya böbürlendiğim kanısına vardın? Arkadaş yoruma açık bir konu açmış, yorumluyoruz. Nice domainler 5k etmiyor. Bu tür bir domainin 5k etmesine imkan yok.

Benim görüşümün ve o alan adının düşünülen projeye göre fiyatını belirlememin üstüne, " piyasadan bir şey anlamadığımı " söylemeniz üzerine o sorduğunuz soruyu çıkarttım hocam. Neyse saygılar:)
byhalo

kişi bu mesajı beğendi.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

Benim görüşümün ve o alan adının düşünülen projeye göre fiyatını belirlememin üstüne, " piyasadan bir şey anlamadığımı " söylemeniz üzerine o sorduğunuz soruyu çıkarttım hocam. Neyse saygılar:)

hocam bendede bır domaın var ne kadar eder sedo da açık arttırmaya çıkarsam.
Friv.xxx

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
kurnaz adam!
kurnaz denince aklımda **************, puşt gibi bir şey geliyor.
güven vermiyor yani
boşta olduğunu bilsem inan kayıt etmem

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Domain yenileme tarihi gelince düşecek tarzda bir domain.
Bi ara forumda efsane bir domain vardı sahibi 400.000 usd mı ne istiyorum diye konu açmıştı hiç unutmuyorum o domaini haha :-)

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al