freelance iş ilanları

Hangisinin üstünde durmalıyım?

14 Mesajlar 1.775 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tahatr tahatr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)
Merhaba Arkadaşlar almış olduğum alan adları var sizce hangisi üstünde çok dursam iyi para kazanabilirim.

AJANSDAN.COM

BUNLARGERCEK.COM

DOVIZDURUMU.COM

EKONOMIKBILGI.COM

IZLEMEKLAZIM.COM

ODEMEISLEMLERI.COM

OFSAYTNEDIR.COM

SONUCUOGREN.COM

YENIETKINLIK.COM

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
ustam hepside projelik. İlk defa bu tarz alan adları için olumlu bir yorum yapıyorum :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
BUNLARGERCEK.COM
ODEMEISLEMLERI.COM

İKİSİ iyi gider. ödeme işlemleri bankamatikten para yatırma vs..
bunlar gerçek ise youtube kanalı ile desteklenirse süper olabilir.

• Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)

kendoka adlı üyeden alıntı

ustam hepside projelik. İlk defa bu tarz alan adları için olumlu bir yorum yapıyorum :)

Hocam hepsi için bir proje yapılır ama ben birinin üstünde durup gerçekten iyi para kazanmak istiyorum ve diğerlerinide satmak istiyorum

Ek Olarak:

WebDost adlı üyeden alıntı

BUNLARGERCEK.COM
ODEMEISLEMLERI.COM

İKİSİ iyi gider. ödeme işlemleri bankamatikten para yatırma vs..
bunlar gerçek ise youtube kanalı ile desteklenirse süper olabilir.

Evet Güzel bir tercih yaptınız, Diğer görüşleri de merak ediyorum bakalım. Ama aklımdasınız.

wmaraci
wmaraci

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

furkannd adlı üyeden alıntı

Hocam hepsi için bir proje yapılır ama ben birinin üstünde durup gerçekten iyi para kazanmak istiyorum ve diğerlerinide satmak istiyorum

Şimdi ustam ticarette belli başlı gerçekler vardır. Ben size desem ki haber sitesi açın. Biri kalkıp diyecek "herkes acıyor. zor kazanırsın"

İşte gerçek burada. Bir işi bir çok insan yapmak ister. Bir çok insan atlar. Biraz insan yapar. Birazı sürdürür. Birazı kazanır. Domainler sağlam. Bence hiçbirini satma. Tabi yüksek teklif gelirse düşün.

Çok farklı birşey yapman gerekmiyor. Yine bir gerçek var ki. Birileri bir işi yaparak kazanabiliyorsa sen de o işi yaparak kazanabilme potansiyeline sahipsin.

Bu açıdan ne işe girersen gir sabret ve ortaya fark koy. Bir haber sitesi aç mesela. Ama genel haberler varken senin sitene girecek bir kalabalık bul. Haberlerin ajans diye anılması eskiye dayanır.

Haberlere ajans diye yaşlılarımız der. Sitenin genel içeriğindeki haberler haricinde emeklilerle alakalı özel bilgiler. Röportajlar, araştırmalar vs koy. Bu şuanda alalade aklıma gelen bir şey.

Film sitesi açacaksan önce namazlı abdestli adama küfür ettiren reklamları koyma. Ama Videoların içeriğinde reklamlara tıklama için ricada bulun. Söve söve zorla değil seve seve tıklasınlar.

Bunlardan sonra tavisyem haber sitesi aç ama mutlaka özel haberlerin olsun.

• Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)

kendoka adlı üyeden alıntı

Şimdi ustam ticarette belli başlı gerçekler vardır. Ben size desem ki haber sitesi açın. Biri kalkıp diyecek "herkes acıyor. zor kazanırsın"

İşte gerçek burada. Bir işi bir çok insan yapmak ister. Bir çok insan atlar. Biraz insan yapar. Birazı sürdürür. Birazı kazanır. Domainler sağlam. Bence hiçbirini satma. Tabi yüksek teklif gelirse düşün.

Çok farklı birşey yapman gerekmiyor. Yine bir gerçek var ki. Birileri bir işi yaparak kazanabiliyorsa sen de o işi yaparak kazanabilme potansiyeline sahipsin.

Bu açıdan ne işe girersen gir sabret ve ortaya fark koy. Bir haber sitesi aç mesela. Ama genel haberler varken senin sitene girecek bir kalabalık bul. Haberlerin ajans diye anılması eskiye dayanır.

Haberlere ajans diye yaşlılarımız der. Sitenin genel içeriğindeki haberler haricinde emeklilerle alakalı özel bilgiler. Röportajlar, araştırmalar vs koy. Bu şuanda alalade aklıma gelen bir şey.

Film sitesi açacaksan önce namazlı abdestli adama küfür ettiren reklamları koyma. Ama Videoların içeriğinde reklamlara tıklama için ricada bulun. Söve söve zorla değil seve seve tıklasınlar.

Bunlardan sonra tavisyem haber sitesi aç ama mutlaka özel haberlerin olsun.

Hocam sıkılmadan okudum yazınızı ama şuan benim Yerel haber sitem var, bundan ayrı birşey açmak istiyorm. www.medyacankiri.com

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Bana kalırsa en az zahmetle, en kısa sürede, en iyi verim alabileceğin alan adı sonucuogren.com

teog, kpss, ygs, tahlil, lys, ehliyet, tercih, iddaa, kyk, sinav, süper loto,ales, piyango..

Anahtar kelime bazlı çalışma anlamında hiçbir şekilde kısırlık yaşamazsın

modernhoca modernhoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım/Yazılım/Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 28 / 53
  • Ticaret 16, (%100)
BUNLARGERCEK.COM (halktan gizli ilginç bilgileri paylaşırsınız.)

DOVIZDURUMU.COM (Tüm Para birimlerini bir sayfada izlenebilecek hale getirir sonra blog açıp orada dövizin mesela doların ükselme alçalma durumuyla alakalı tartışmalar haberler yaratabilirsiniz)

EKONOMIKBILGI.COM (Ekonominin durumu hakkında bilgi verilebilir güncel olarak tüm ülkelerle alakalı)

ODEMEISLEMLERI.COM (e-fatura ödeme aboneliği alıp online olrak iski bedaş vb faturalar yatırılma sistemi)

OFSAYTNEDIR.COM (ofsaytı açıkla adsense at 3 5 kuruş neki geldi :D)

SONUCUOGREN.COM (Doruk arkadaşın dediği gibi teog, kpss, ygs, tahlil, lys, ehliyet, tercih, iddaa, kyk, sinav, süper loto,ales, piyango.. sonuçları sistemi her birine ayrı kısım açılacak)

YENIETKINLIK.COM (güncel avantajlı etkinlikler hakkında mesela tüyap veya diğer kitap fuarları ne zaman nasıl nerde olacak gibi bilgiler verilebilir.)

₪ #GRAFİK TASARIM #WEB TASARIM #YAZILIM #DONANIM #WORDPRESS ₪

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
yenietkinlik en güzeli olur bence

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Sonucuogren bence gayet kapsamlı ve guzel bi domain.

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al