wmaraci reklam
lidertakipci

Apksitesi.net Uygulama İndirme Basina Gelir Imkanı

6 Mesajlar 892 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Uygulama sahibi arkadaşlar merhaba,

Apksitesi.net projem var yakinda aktif edeceğim; bu tarz işleri surekli yapmayi planliyorsaniz birlikte ortaklik düsünebiliriz; daha cüzzi maliyetleriniz olabilir.

Uygulama indirme başına ücret ödeyen program sahipleriyle hareket etmek en mantıklı seçenek gibi görünüyor, iletisime geçerseniz birlikte güzel bir ortaklık yapabiliriz.

Her türlü fikre açığım, domain zaten ortada; oldukça keyword nitelikte ve kısa sürede arama sonuçlarında yerini alacaktır diye ekliyorum.

Aynı zamanda Google+ yorum ve kitle yönlendirme işlemleri de planliyorum, bakalım. En azından Türk uygulama sahiplerine sahip çıkabilirsek ne mutlu.

Yorum ve mesajlarınızı bekliyorum; gelsin fikirler.

Not: Site aktif değil, alt yapı çalışmaları devam ediyor.
Site tema ve içerik ile ilgili tüm görüş ve öneriler kabulümdür.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
reklam

Hadsbecs Hadsbecs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kars
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 19 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
reklamaction vb ortaklık sistemleriyle gayet güzel kazançlar elde edebilirsiniz :)

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Gayet güzel bir proje hocam elinize sağlık.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Hadsbecs adlı üyeden alıntı

reklamaction vb ortaklık sistemleriyle gayet güzel kazançlar elde edebilirsiniz :)

Sistemi bilmiyorum ama yakın zamanda ögreniriz diye dusunuyorum, tüm alternatifleri araştırmak lazim; sayenizde birini ögrendim.

Crewx adlı üyeden alıntı

Gayet güzel bir proje hocam elinize sağlık.

Teşekkurler, surekli uygulamalar için mesaj atanlar var uygulama bası şu kadar diye; neden kendi reklamlarını kendileri yapmasınlar ki ;)

wmaraci
wmaraci

Hadsbecs Hadsbecs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kars
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 19 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Sistemi bilmiyorum ama yakın zamanda ögreniriz diye dusunuyorum, tüm alternatifleri araştırmak lazim; sayenizde birini ögrendim.

Teşekkurler, surekli uygulamalar için mesaj atanlar var uygulama bası şu kadar diye; neden kendi reklamlarını kendileri yapmasınlar ki ;)

Cj.com: Şu anda benim de çalıştığım. Çok geniş kategori yelpazesi olan ve hatta dünyanın en büyük satış ortaklığı ağlarından biri.

ShareASale: Yine geniş kategorisi olan ancak kullanımı oldukça zor olan bir ağ. Bazen ürün bulup, onay almak işkence haline gelebiliyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Avangate: Dünyanın en büyük Software (bilgisayar yazılımı) ağı. Sadece yazılım üzerine ürünleri tanıtabileceğiniz harika bir site. Yazılım meraklıları bu siteye mutlaka üye olmalı.

Rauken: Satış ağı linkshare olan firma. Popülerler arasında yerini almakta.

Amazon Affiliate network: Ciddi harcamaların yapıldığı. Özellikle hardware incelemeleri için kullanabileceğiniz bir ağ. Türkiye’de pek meşhur olmasa da, günümüzde artık ürünler yurt dışından Türkiye’ye rahatlıkla gelebilmekte. Bu ağa da mutlaka katılın.

ClickBank: Detaylı. Henüz kullanmıyorum. Çok geniş kategorili bir ağ. Bu ağı araştırmaya başladım.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Hadsbecs adlı üyeden alıntı

Cj.com: Şu anda benim de çalıştığım. Çok geniş kategori yelpazesi olan ve hatta dünyanın en büyük satış ortaklığı ağlarından biri.

ShareASale: Yine geniş kategorisi olan ancak kullanımı oldukça zor olan bir ağ. Bazen ürün bulup, onay almak işkence haline gelebiliyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Avangate: Dünyanın en büyük Software (bilgisayar yazılımı) ağı. Sadece yazılım üzerine ürünleri tanıtabileceğiniz harika bir site. Yazılım meraklıları bu siteye mutlaka üye olmalı.

Rauken: Satış ağı linkshare olan firma. Popülerler arasında yerini almakta.

Amazon Affiliate network: Ciddi harcamaların yapıldığı. Özellikle hardware incelemeleri için kullanabileceğiniz bir ağ. Türkiye’de pek meşhur olmasa da, günümüzde artık ürünler yurt dışından Türkiye’ye rahatlıkla gelebilmekte. Bu ağa da mutlaka katılın.

ClickBank: Detaylı. Henüz kullanmıyorum. Çok geniş kategorili bir ağ. Bu ağı araştırmaya başladım.

Kesinlikle notlarım arasına alıyorum paylaşımınızı teşekkür ederim vakit ayırdığınız için. Sizin tavsiyeniz ne olur peki, hangi alanda ilerlemeli ve hangi tür reklam veya affiliate alternatiflerini değerlendirmeliyim?

Projeniz ve getirileri hakkında çalıştığınızı söylediğiniz cj.com ile ilgili detaylı bir bilgilendirme alma sansım olur mu incelemek için?

Teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al