lostyazilim

Sizce bu fikir tutar mı ? Geleceği nedir ? Özgün fikir ...

8 Mesajlar 984 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

pose1233 pose1233 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
Gerekli yorumlar alındı.
Hepınıze teşekkürler.

Kadınlar müthiştir, uzaktan bakınca.
wmaraci
reklam

sercanaksu sercanaksu Myatika Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek işci:)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)
Hocam Öyle bir oyun sanırım görmüştüm fakat az benzeri örnek bir karaktersin ve bir bara giriyorsun barın duvarlarında başka sitelerin reklamları mevcut bu tür bir oyun görmüştüm hatta üye olmuştum fakat adını unuttum fikir güzel fakat bir okey yazılımını yaptırmak 5 bin tl tutuyor sizin yazdıracağınız bu oyun büyük bir yazılım maliyetinin yanı sıra büyük bir tanıtım için reklam parası gerektirir yani buda şunu ifade ederki anlattığınız oyunu yaptırmak çok riskli hocam

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
Yorum için teşekkürler. Burada anllatınca yapımı çok zor gelmiş gibi olabilir ama olay sadece kayıt ol giriş ve bi kaç php kodundan ibaret. Yani öyle karakterler falan olmıcak. Şehirde dolaşılmıcak sadece görüntü olacak. Önemli olan tasarım yani. Aklımdaki gibi yapılmıs bi sitenin oldugunu düşünmüyorum ama varsa link atarsanız sevinirim.

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Bence reklamsız hiçbir proje yürümez.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

pose1233 adlı üyeden alıntı

Yorum için teşekkürler. Burada anllatınca yapımı çok zor gelmiş gibi olabilir ama olay sadece kayıt ol giriş ve bi kaç php kodundan ibaret. Yani öyle karakterler falan olmıcak. Şehirde dolaşılmıcak sadece görüntü olacak. Önemli olan tasarım yani. Aklımdaki gibi yapılmıs bi sitenin oldugunu düşünmüyorum ama varsa link atarsanız sevinirim.

Malesef bir link yok hocam fakat karakter olmazsa müşteri çekemezsiniz önceliğiniz görsel olmalı yani piyasada okadar 3d oyunlar mevcut onları oynamak yerine sizin oyununuzu oynamak için bir girişim olmalı örnek online kişiler ve kişi bilgileri resimleri arkadaşlık sistemi özel mesaj sistemi vip üyelik sistemi bu tür şeyler olmalıki kişilere ilgi artsın hocam

• Üyelik 13.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2112
  • Beğeniler 351 / 594
  • Ticaret 5, (%100)
tabi ki yaptırabildiklerimi yaptırırm fakat bi oyun olarak bakmayın buna. Yani oyun yapabilsem ticarete dökmeden bi oyun yaptırırm tabiki. Bu bi ticaret sitesi sadece kişilerin ilgisini çekmek için görsellik ön planda. Oyunlarla değilde ticaret siteleriyle karşılaştırılması gerek yani.

• Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 43 / 98
  • Ticaret 36, (%100)

pose1233 adlı üyeden alıntı

tabi ki yaptırabildiklerimi yaptırırm fakat bi oyun olarak bakmayın buna. Yani oyun yapabilsem ticarete dökmeden bi oyun yaptırırm tabiki. Bu bi ticaret sitesi sadece kişilerin ilgisini çekmek için görsellik ön planda. Oyunlarla değilde ticaret siteleriyle karşılaştırılması gerek yani.

Hocam şöyle düşünün bir kişi mademki oyun olarak görmicekse neden bir ürün almak için oyun portalını seçsin elinin altında googlle gibi bir arama motoru varken :) aradığın herşey sadece tek tıkla karşına çıkartan dev motor dururken neden oyun portalını tercih etsin fikir güzel fakat dediğim şeyler olmalı bunun içinde maliyet çok yüksek olacaktir hocam

NodeJS NodeJS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 24 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Fıs .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al